Nápoje podporující hubnutí. Jste-li zvyklí na slazené limonády, toto jsou skvělé alternativy

Břicho je jednou z částí těla, ve které se hromadí více tuku než jinde a kde je obtížnější jej odstranit. K tomu musíte kromě sportování jíst i zdravou stravu, což je právě ten problém. Spousta lidí se donutí cvičit, ale omezit se v jídle? To už tak snadné není. Ale existují i ​​jiné nápady, jak to břišní tuk redukovat. Vyloučení slazených nápojů a alkoholu ze svého jídelníčku je skvělé rozhodnutí, které vám pomůže zhubnout. Existují také další nápoje, které můžete pít jako náhradu nealkoholických nápojů, a to s většími hubnoucími výhodami.

Zelený čaj

Zelený čaj je opravdu dobrý pro vaše zdraví, nejen proto, že pročišťuje vaše tělo a chrání ho před rakovinou, stejně jako zlepšuje zdraví vaší pokožky, ale také proto, že se ukázalo, že při hubnutí skutečně pomáhá. Obsahuje antioxidanty, které jsou prospěšné pro vaše zdraví, mnohem více než jiné nealkoholické nápoje.

Skořice a med

Smíchejte lžíci medu a půl lžičky skořice ve sklenici studené vody. Důvodem pro použití studené vody je, že horká voda absorbuje živiny, takže by nakonec zabila výhody těchto dvou složek. Vychutnejte si tento studený nápoj přidáním citronové šťávy, která také pomáhá spalovat tuky. Je to skvělá alternativa ledového čaje.

Černá káva

Černá káva zrychluje váš metabolismus, ale musíte vyloučit cukr a mléko. Káva dodá vašemu tělu dávku energie a aktivuje termogenezi, stimulant metabolismu.

Studená voda

Chcete-li dodržovat zdravou stravu, musíte pít velké množství vody. Studená voda má skvělé výhody, které vám pomohou zhubnout. Existuje teorie, že při pití studené vody tělo potřebuje spálit více kalorií, aby ji strávilo.

Ananasové smoothie

Ananas obsahuje velké množství vitamínu C a bromelain, složku, která pomáhá při hubnutí. Smíchejte ananas s banánem, zázvorem a trochou kokosové vody, abyste vytvořili zcela zdravé smoothie bohaté na živiny, které je lepší než jakákoli soda.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Healthline.com