K nalezení třetí osoby na obrázku je třeba logické myšlení a představivost. Uspěje pouze hrstka nejlepších

Podívejte se pozorně na uvedený černobílý obrázek. Na první pohled se situace na snímku zdá jasná, dva lidé u jezera. Ale otázka zní: „Kolik lidí vidíte?“ Nenechte se zmást. Pečlivě si obrázek prohlédněte. Možná vidíte dva lidi, možná pár, stát na kraji břehu a hledět směrem k vodě, ale to není vše, co je zde znázorněno. Na obrázku je ještě někdo.

Máte rádi hádanky?

Pokud jste milovníky různých rébusů, křížovek a kvízů, pak vás tato hádanka bude rozhodně bavit. V podstatě na ní není nic složitého, jen je potřeba pořádně se dívat a hledat to, co je na první pohled skryté. Na obrázku jsou zjevně dva lidé stojící na břehu a hledící na jezero. Je tam s nimi však ještě někdo.

Třetí osoba

Nic jiného zde nevyčnívá, ale když se podíváte trochu blíže, uvidíte třetí postavu, která se skrývá v dohledu. Dokážete ji najít hned nebo se musíte na pár minut zahledět? Nebo ji nevidíte vůbec? Pokud se chcete nechat poradit, podívejte se na řešení níže.

Optický klam

Už ji vidíte? Pokud ne, dáme vám pár tipů. Podívejte se na obrázek znovu a věnujte zvláštní pozornost větvím stromu. Jedná se o optický klam. Větve stromu tvoří dítě. Jakmile si ho všimnete, už ho uvidíte pokaždé. Někdo musel na tomto obrázku pracovat dlouho, aby vytvořil tak zákeřnou optickou iluzi.

Úvodní obrázek: Stencil Photos, Zdroj: Newsner.com