Mladík s o 57 let starší partnerkou pobuřují internet. Údajně se radují z očekávaného miminka

Už dávno je všem jasné, že láska se na věk neptá. Velké věkové rozdíly mezi partnery v dnešní době už nikoho příliš neohromí, ale občas se může stát, že je mezi dvěma lidmi tak rozdíl ve věku tak enormní, že se okolí nad takovým spojením na chvíli pozastaví. Mladý muž oslavil před časem teprve 19 let a oznámil, že se svou o 57 let starší partnerkou čeká dítě.

Senzace internetu

Pár ochotně sdílí svůj každodenní život na sociálních sítích. Nedávno dvojice oznámila, že konečně čeká vytoužené dítě. Prohlášení vyvolalo pořádnou bouři. Spousta sledujících uvedla, že mladý muž šel pouze za penězi, není jinak možné, aby choval skutečný cit k ženě, která by mohla být jeho babičkou, a ještě s ní zakládal rodinu.

@milina_gatta

♬ suono originale – video_neomelodici

Pravda nebo vtip?

Je tvrzení dvojice pravdivé nebo se jedná jen o vtip a oba tak chtějí jen zvýšit svou popularitu na internetu? Sledující jsou rozpolcení, někteří věří v jejich lásku, ale nemyslí si, že vzhledem k věku ženy je založení rodiny promyšlené rozhodnutí. Jiní si stojí za tím, že od páru je to jen vtip, který je má ještě více zviditelnit. Milenci však stále zveřejňují další příspěvky, na nichž můžete slyšet o jejich společném dítěti.

Muž nedávno poskytl rozhovor a přiznal, že starší ženu velmi miluje, ale není to romantická láska, protože 76letá žena je jeho babičkou. Muž také dodal, že jen málo novinářů se obtěžovalo zjišťovat pravdu, většina jen předávala dále nepravdivé informace. „Takový úspěch jsem nečekal. Každé naše video má kolem 2 miliónů zhlédnutí. Myslím, že se to dostalo do této úrovně, protože v zámoří nerozumí tomu, co říkáme, a opravdu si myslí, že jsme pár. Mnoho lidí mě kontaktovalo ohledně možnosti sdílení našich nahrávek, ale pouze jeden novinář z Portugalska se zeptal, zda je tento příběh pravdivý,“ vysvětluje 19letý mladík.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Webboh.it