Kočka, která si hledá ta nejnebezpečnější místa k úkrytu, jaké si lze představit. Po první záchranné misi se rozhodla schovat na ještě horší místo

Kočky jsou od přírody nevyzpytatelní tvorové a konkrétně tato jedna je toho jasným důkazem. Zaměstnankyně řetězce rychlého občerstvení jménem Oasha se podívala z okna restaurace a okamžitě si všimla, že se v blízkosti jejího auta potuluje kočka. Když později odcházela z práce, uvědomila si, že kočka, kterou předtím zahlédla není nikde v dohledu.

Byla si naprosto jistá, že na místě byla téměř celý den. Takže se Oasha rozhodla trochu poohlédnout po okolí, což bylo skutečně dobré rozhodnutí. Nakonec ji našla!

Kočička se ukryla pod karosérií auta, ale zpět už se jí nepodařilo dostat. Byla uvízlá hned vedle motoru. Oasha ihned zareagovala a přivolala hasiče, aby rychle dorazili na místo a pokusili se uvězněnou kočku dostat ven. Zvládli to, ale to není konec příběhu!

Zvíře bylo vyděšené a rychle se vymanilo z náruče jednoho z hasičů, aby si našlo nový úkryt. V kole policejního vozu! Dokážete si představit, co by se mohlo stát, kdyby policista auto nastartoval a odjel? Děsivé!

Naštěstí byli všichni přítomní bystří a všimli si, kam má kočka namířeno, takže se hasiči pustili do druhé záchranné mise. Jakmile ji dostali ven, už byli chytřejší a drželi ji pevně, aby opět neutekla. Oasha se nakonec rozhodla ponechat si kočku jako svého nového domácího mazlíčka a dala jí jméno Mickey D.

Máte doma také zvíře, které je těžké uhlídat? Nebo snad někdo ve vašem okolí? Sdílejte s nimi tento příběh.

Zdroj: addictingstories.org