Usnadněte si odvykání kouření prostřednictvím jednoduchého přírodního receptu z pepře a esenciálních olejů, díky kterému se vyhnete úzkosti a frustraci

Skončit s kouřením je velice obtížné i přesto, že většina z nás moc dobře ví, jak je pro naše zdraví škodlivé. Každý kuřák má jiný důvod, proč přestat – někdo chce ušetřit peníze, zatímco jiní posílit své zdraví. Kouření výrazně zvyšuje riziko mrtvice, srdečního infarktu, srdečních onemocnění, šedého zákalu a rakoviny a dalších závažných zdravotních problémů. Během odvykání můžete velmi brzy vidět první výsledky – kvalita a vzhled vaší pokožky se zlepší a vaše zuby i nehty nebudou mít nažloutlou barvu.

Ačkoli je odvykání těžký a časově náročný proces, existuje jeden přírodní prostředek, který vám může pomoci se kouření efektivně zbavit.

Ingredience:

  • Citrónový esenciální olej
  • Eukalyptový esenciální olej
  • Černý pepř

Postup:

Smíchejte esenciální oleje ve stejném množství, přidejte špetku černého pepře a opět promíchejte. Namočte do směsi bavlněný hadřík a položte si jej pod nos kdykoli, kdy budete cítit potřebu kouřit. Hluboce vdechujte aroma z kapesníčku, dokud chuť nezmizí. Pokračujte pravidelně, dokud nepřijde chvíle, kdy na kouření nebudete mít ani pomyšlení.

Jedním z mnoha problémů, které ztěžují odvykání kouření, je úzkost, jež může vést k frustraci, podrážděnosti a depresi. Naštěstí tento úžasný lék vám může pomoci i v takových případech.

Znáte někoho, kdo neustále přestává kouřit a stále nemůže docílit kýžených výsledků? Sdílejte s nimi tento recept a pomozte jim skončit s kouřením jednou provždy.

Zdroj: naturalhealingmagazine.com