Kocour zapomněl na základní potřeby a začal se chovat divně. Byl posedlý stěnou v novém domě

Muž aktivní na sociální síti Reddit se nedávno svěřil se svým příběhem, jehož protagonistou je hlavně domácí kocour jménem Tucker. Tucker je zcela obyčejná šelma, která žije se svým majitelem a chová se jako běžná kočka. Právě proto bylo jeho majiteli divné, když se náhle začal chovat jako úplně jiné zvíře, než jaké si kdysi pořídil a na jaké je celou dobu zvyklý.

Zapomněl na základní potřeby

Tuckera najednou přestalo zajímat jídlo i pití. Začal se chovat příliš zvláštně na to, aby si jeho pán nedělal starosti. Tucker se mu ztrácel před očima, jako kdyby jej pohltila duše někoho jiného, byl jako vyměněný. S obavami ohledně zhoršujícího se zdraví jeho kocoura, rozhodl se jej vzít k veterináři.

Kocour je naprosto zdravý

Muž očekával, že veterinář vyřkne tu nejhorší pravdu, jaká může nastat. Tucker může trpět nevyléčitelnou nemocí, může mu zbývat jen několik týdnů života. Ale nic takového nebylo na pořadu dne. Veterinář usoudil, že kocour je naprosto zdravé zvíře, které netrápí žádná nemoc. Jeho majitel tedy nemusí mít obavy z náročné léčby nebo v nejhorším případě z odchodu jeho mazlíčka na onen svět.

Zvíře objevilo tajný sklep

Majiteli Tuckera se ulevilo, že jeho kocourek je zdráv a nic mu nehrozí, ale o to více jej zajímalo, co se s ním děje. Všiml si, že Tuckera poslední dobou neustále zajímá jedna zeď v domě. Vlastně jen seděl a zíral na stěnu. Když situace zašla tak daleko, že Tuckera v podstatně nezajímaly ani základní potřeby, jen ta podivná zeď, jeho majitel se rozhodl stěnu vybourat, aby záhadu rozluštil. Za stěnou se nacházel tajný sklep. Od té chvíle Tucker začal pobíhat všude kolem a mňoukat. Konečně měl klid a jeho pán také.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Boredpanda.com