Kolik náhod je potřeba, aby lidé začali věřit na osud? Tento pár je živoucím důkazem toho, že naše životní cesty jsou skutečně nevyzpytatelné!

Setkat se s někým, kdo slaví narozeniny ve stejný den jako my, je ohromné, ale tento pár tuto shodu náhod posouvá na další úroveň. Nejen, že se narodil ve stejný den, ale také v té samé nemocnici. Romantický příběh Anthonyho a Jamie je jedním z těch nejnepravděpodobnějších, o kterých jste kdy mohli slyšet.

Anthony a Jamie se „setkali“ na populární seznamce pár let zpátky a jakmile Anthony odhalil svůj e-mail, Jamie si uvědomila, že číslice, které byly uvedeny na konci e-mailu, jsou jí velmi dobře známé. Oběma pak došlo, že mají více společného, než se dalo předpokládat.

Čísla 11493 dokazovala, že mají oba narozeniny ve stejný den! Což je sice málo pravděpodobné, ale není to nemožné a až tak ohromující, ale tím náhoda nekončí. Nakonec totiž zjistili, že jejich podobnost sahá mnohem dále.

Jakmile se jeden o druhém dozvěděl, že bydlí ve stejné oblasti, začali si vzájemně klást hlubší otázky. Netrvalo dlouho a ukázalo se, že se narodili v jedné a té samé nemocnici. Na stejném porodním oddělení s rozdílem 17 hodin.

Představa toho, že se poznáte se svou životní láskou již v porodnici je skutečně rozkošná. Vždyť to bylo v podstatě jejich první rande. Jestli jste si mysleli, že tím to končí, tak se mýlíte. Anthony a Jamie sdíleli dokonce stejnou porodní hmotnost a oba jsou leváci. Všechny tyto náhody posloužily k tomu, aby se pár setkal tváří v tvář. Byli oddání v místním kostele a my jim přejeme vše nejlepší na jejich, tentokrát už, společné cestě.

Pozoruhodný příběh, co říkáte? Kolik náhod se musí sejít, aby člověk začal věřit na osud? Pokud se vám článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com