Šílenství nebo recept na šťastné, zdravé a krásné dítě? Dietologové jsou zděšeni tím, jak tato maminka stravuje své roční dítě!

Grace je 13měsíční miminko, které nikdy neochutnalo cukr ani sacharidy. Většina dospělých nedokáže a ani nemůže dodržovat tak přísnou dietu jako právě Grace.

Samozřejmě, jí ovoce, které obsahuje přírodní cukry, ale její maminka Shan, je dobře známou fitness trenérkou a poradkyní, která stejně jako její dcera drží přísnou masovou a zeleninovou dietu.

Ačkoli Shan nemá ráda škatulkování, dieta, jejíž pravidla s dcerou striktně dodržuje, se nazývá paleodieta. Shan se také vyhýbá silně zpracovaným potravinám a hlídá si přírodní stravu. Z toho důvodu je Grace šťastná, zdravá a krásná holčička.

Shan také veřejně řekla, že až její dcera bude dostatečně stará na to, aby pochopila, co má ráda a co ne, nebude ji nutit, aby se stále držela přísného jídelníčku, který ji matka nastavuje již od útlého věku. Jediné, po čem Shan touží, je vytvořit pevný základ pro budoucí zdraví svého dítěte.

„Pokud si dá pečivo nebo na dětské párty sní pár sladkostí, nikdy jí to nebudu zakazovat,“ svěřila se Shan. Někteří gynekologové nedoporučují tak přísnou dietu pro malé dítě a vyjadřují jisté znepokojení nad nedostatkem obilovin ve stravě Grace. Rodiče, kteří zvažují podobný jídelníček pro své dítě, by se měli nejdříve poradit s pediatrem.

Co říkáte na dnešní příběh? Jak stravujete své děti vy? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com