Krásné tělo za jeden jediný týden. Nastartujte metabolismus a zbavte se přebytečných kil s touto krátkodobou dietou

Spousta lidí se snaží zhubnout, zejména v období, kdy se blíží léto, a hledají různé alternativy, jak dosáhnout svých cílů. Ale jedno mají všechny naše sny o dokonalé postavě společné, a sice pokusit se ji získat co nejrychleji a zároveň zdravě. Proto vám dnes představíme krátkodobou dietu, která vám pomůže zbavit se přebytečných kil rychle a k tomu odstranit z těla škodlivé látky přirozeným způsobem. Strava bude obsahovat mnoho zeleniny, ovoce a spoustu vody. Tím se zlepší i funkce vašich střev, nastartuje metabolismus a budete se cítit lehčí, zdravější a aktivnější.

Pravidla diety

  • Nejezte po 20:00 hodině.
  • Nevynechávejte snídani.
  • Vyhněte se syceným nápojům, zpracovaným potravinám, velkému množství kofeinu a nejvíce cukru.
  • Než začnete, zvažte se, ať můžete porovnat výsledky.

Den 1 – ovoce

První den konzumujte pouze ovoce, nic jiného! Můžete si zvolit, jaké jen chcete, ale vyvarujte se banánům.

Den 2 – zelenina

Místo ovoce jezte druhý den pouze zeleninu. K snídani můžete zvolit i vařené brambory, tak podpoříte rozklad sacharidů během dne. Zvolte si druh zeleniny dle libosti, ale pokuste se vybírat potraviny bohaté na vlákninu, jako je například brokolice nebo fazole.

Den 3 – zelenina a ovoce

Tento den můžete kombinovat ovoce a zeleninu z předchozích dvou dnů, ale opět se vyhněte banánům a tentokrát i bramborám.

Den 4 – mléko a banány

Čtvrtý den můžete jíst pouze mléko a banány. Maximální množství mléka jsou 3 sklenice za den a banánů nesnězte více jak 10.

Den 5 – hody

V tento den máte povoleno jíst maso (kuřecí nebo ryby), k tomu rajčata, ne více jak 8 kusů, pijte hodně vody, která vám pomůže zbavit se kyseliny močové, která se tvoří v důsledku konzumace masa.

Den 6 – maso a zelenina

Den před koncem diety si můžete dopřát také kus vařeného červeného masa se zeleninou dle vlastního výběru.

Den 7 – rýže a zelenina

K obědu si dejte rýži se zeleninou, povolený je i kousek vařeného červeného masa.

Už jste zkoušeli podobnou „rychlodietu“? Jaké máte zkušenosti s tímto typem stravování? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: feelhealthylife.com