Krasobruslařský pár dokázal, že je špička ve svém oboru. Oslňuňjícím vystoupením nadchl porotu i diváky

Madison Hubbell a Zachary Donohue patří mezi špičky ve svém oboru. Jsou krasobruslařským párem, který se může řadit mezi nejlepší z nejlepších a dokazují svůj talent pokaždé, kdy společně i jednotlivě vstoupí na led. Tentokrát se zúčastnili soutěže Skate America Ice Dance, kde jen upevnili své prvenství v tomto sportu. Předvedli dechberoucí vystoupení.

Výběr písně vytváří úžasnou atmosféru

Volba akustického aranžmá písně „Hallelujah“ páru vytváří z původní skladby téměř romantickou náladu a komorní atmosféru. Oba bruslaři synchronizovaně tančí po ledě, jako kdyby byli jedno tělo. Madisonin až růžový flitrový trikot doplňuje čistou a intimní kvalitu představení. Komentátoři vyzdvihují schopnost tanečníků vyjádřit emoce každým jejich pohybem.

Porotci měli jasno

Porotci se shodli. Zach a Madison získali dostatek bodů, aby si zajistili první místo. Po výhře pár v rozhovoru uvádí, jak oba milují to, co dělají a hned se těší na další výzvu. Při příští olympijské příležitosti chtějí nastavit laťku ještě výš. Zach i Madison také vzdávají uznání svému trenérovi a choreografovi, kteří je povzbuzují, aby si věřili a získali ještě více sebevědomí poté, co skončili na 4. místě na olympijských hrách v roce 2018.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com