Kravička Honey se stala členem rodiny. Moc ráda sleduje televizi v obývacím pokoji, ze kterého se odmítá odstěhovat

Northmoreovi žijí na farmě s kravami, ovcemi, koňmi, slepicemi, kozou a deseti psy. Jednoho dne se ujali kravičky, která málem zahynula při porodu. Starali se o ni, aby se co nejrychleji zotavila. Nyní si však krávička Honey našla své útočiště v obývacím pokoji a odmítá se vystěhovat.

Tele se narodilo předčasně

Když Honey loni na jaře přišla na svět, narodila se předčasně. Aby mělo slabé tele šanci na přežití, vzala ji do domu rodina Northmoreových. Všichni členové se o ni společně starali. První dva týdny byla tak slabá, že se nemohla ani postavit na nohy. Byl to Carolynin manžel, farmář Michael, a jejich syn Jack, kdo vzali Honey na rodinnou farmu kousek od Ivybridge v Devonu za chladné a vlhké noci v březnu loňského roku.

Kravská maminka neměla sílu starat se o tele

Veterinář musel provést císařský řez, a překvapivě vytáhl malou bílou Honey. Maminka telete byla po císařském řezu oslabená a neměla sílu se o malé telátko postarat. Rodina si ji tedy vzala k sobě. Vzhledem k tomu, že řádila koronavirová pandemie a všichni museli zůstat doma, vytvořila si Honey největší pouto s mladou Molly.

Honey si myslí, že je pes

Matka Carolyn, která je vedoucí místní veterinární kliniky a Michaelova manželka, přiznává, že Honey je kráva s krizí identity. Vyrostla s hračkami pro psy a myslela si, že je štěně a že Molly je její máma. „Nevím, co si myslí, že je, ale určitě neví, že je kráva. Projde-li kolem stodoly, ostatní krávy na ni zabučí, ale ona ne. Je jako štěně, nebo teď spíše jako psí buberťačka,“ říká Carolyn. I když teď Honey spí venku v útulné malé chatce u zadních dveří, stále tráví večer uvnitř a odpočívá se svou dvounohou rodinou v obývacím pokoji u televize.

Úvodní obrázek: S vědomím rodiny Northmore, Zdroj: Mirror.co.uk