“Kéž bych byla s někým jako jsi ty. Jsi můj nejlepší kamarád”, aneb krok po kroku, jak se dostat z friendzone

Friendzone je asi nejnešťastnější místo, kde se muž může ocitnout a většinou neví, jak z toho ven. Žádné obavy. Krok po kroku je možné tomu uniknout. Buď získáte svou trofej, nebo si uvědomíte, že je venku spousta jiných žen, které po vás pokukují.

Uvědomte si problém

Všude, kde se něco nedaří, je nejdůležitější jako první uvědomit si, kde je problém. Je možné, že jste jí nedali správně najevo své úmysly a vaše osudová nemá nejmenší ponětí, že se o ni zajímáte. Je také možné, že se vídá s někým jiným nebo není připravená v tomto bodě na vztah. A samozřejmě i to, ač je tomu těžké zprvu uvěřit, že o vás prostě nemá zájem a nikdy mít nebude. Ať už je to cokoli, vždy je lepší najít problém, než začnete zosnovat plán útoku. Jste-li připraveni problém vyřešit, zeptejte se nejdřív sami sebe, jestli je tady ta možnost, že vás poté uvidí v jiném světle a začne zvažovat jako partnera. Pokud se už vídá s někým jiným, přiznejte si sami sobě, jestli vám opravdu stojí za to, abyste nadále byli v jejím životě. A pokud zjistíte, že o vás opravdu nemá zájem poté, co vyjdete s pravdou ven, nezbývá nic než sebrat odvahu znovu a stáhnout se. Ovšem, pokud všechny tyto otázky pro vás dopadnou dobře, můžete udělat další krok.

Začněte s flirtováním

Jak už bylo řečeno, možná vaše vyvolená vůbec netuší, jaké s ní máte úmysly, proto je ten správný čas začít s lehkým flirtováním. Udržujte oční kontakt déle než je zvykem mezi přáteli, dotkněte se její ruky během konverzace, abyste vytvořili fyzickou intimitu a ptejte se jí na hypotetické otázky, které jí zaměstnají mozek. Například, jaké je její vysněné první rande, kdy následně můžete pokračovat otázkou, co kdybyste takové rande uskutečnili. Ženy mají tendenci sbírat a skládat stopy rychleji než muži, takže pokud bude reagovat vřele během vašeho flirtování, je dost možné, že jste na dobré cestě k zlepšení jejího vnímání vás jako potencionálního partnera.

Dopřejte jí prostor

Lidé už odmalička touží po tom, co je mimo jejich dosah, což je nejlepší strategie, jak ze sebe udělat méně dostupného. Což ovšem neznamená, že byste měli být chladní a hrubí. Jednoduše ji dopřejte trochu prostoru, držte se dál více než je u vás dvou zvykem. Probudí se u ní zvědavost a nutkání začít přemýšlet, jaký by její život bez vás asi vypadal. Není na škodu také udělat malou změnu. Stačí změnit účes. I kdyby se stalo, že byste v celkovém tažení neuspěli, vylepšení vašeho zevnějšku vás udělá atraktivnějšími pro další ženu, která se může objevit.

Vyžeňte ji z hlavy

Není potřeba, abyste byli posedlí jejím profilem na sociálních sítích, dokud z toho nezešílíte. Mějte trochu respektu sami k sobě, když věci nefungují tak, jak byste chtěli. Pokud jste zde vždy pro ni, nahrazujete ji přítele, zahrnujete komplimenty, nastavujete rameno, ale nejste ve stejné pozici vůči ní jako ona vůči vám, je čas dospět, narovnat se a odejít.  A pamatujte! Nikdy neproste, protože ženy shledávají sebevědomí atraktivním. Pokud po všem, co jste zkusili, se o vás stále nezajímá jako o případného partnera, stáhněte se a hledejte někoho, kdo bude s vámi sdílet stejnou víru v to, jak jste úžasní. Vsadíme se, že tam venku je tisíce jiných žen, které na vás čekají!

Zdroj: www.360nobs.com