Kurýr nebral hustý dým z garáže na lehkou váhu. Rodinu zachránil ze spárů smrti

Rashad Conwell pracuje jako řidič kurýrní a přepravní služby FedEx již osm let. Během té doby se na své pravidelné trase seznámil s lidmi, kteří zde žijí. Dokonce ví, kdo je během dne obvykle doma a kdo v práci. Obyvatele čtvrti zná jménem, zdraví se s jejich dětmi, ví, jaké auto patří jaké rodině, i domácí mazlíčci jej přijali. Jednoho dne však bylo něco špatně.

Pohotová reakce zachránila rodině život

Jedno úterní odpoledne byl Rashad na své obvyklé trase v Tega Cay, když v jednom ze známých domů spatřil něco nečekaného. Z garáže se valil hustý dým. S vědomím, že tato rodina bývá během dne doma, vyskočil Rashad ze své dodávky a běžel ke vchodovým dveřím, aby obyvatele upozornil. Když žena otevřela dveře, předpokládala, že ji kurýr pouze doručuje balíček, byla v šoku, když ji místo toho informoval, že u nich nejspíš došlo k požáru. Rashad ženě i jejímu vnukovi pomohl z uprchnout z domu a během několika minut byla celá garáž v plamenech.

Pomoc ze sousedství

Další soused si také všiml kouře a ihned běžel varovat majitele domu, aby opustil místnost nad garáží, kde zrovna pracoval. Ten utrpěl popáleniny na obličeji, jak běžel po příjezdové cestě, aby se co nejrychleji dostal do bezpečí. Pokud by Rashad ani soused Randy pohotově nereagovali, obyvatelé domu by se mohli dostat do život ohrožující situace. Přestože přišli o domov, cítí se neuvěřitelně šťastní, že unikli díky pohotovosti a laskavosti dvou cizích lidí ze spárů smrti.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com