Kurýr se dozvěděl smutný osud ženy a podal jí pomocnou ruku. Jeho laskavé počínání si zaslouží obdiv

Život může být nespravedlivý a pro některé z nás těžší než pro jiné. Zvláště, když vám zemře blízká osoba, kterou jste milovali. Potřebujete čas na truchlení a zpracování svého smutku, ale také je nutné postarat se o spoustu věcí, přestože je to to poslední, na co myslíte. To byl případ i Leigh Anne, která ale natrefila na laskavost, kde by ji rozhodně nečekala.

Sama na děti i celý dům

Manžel Leigh Anne zemřel po sedmi měsíčním boji s rakovinou ve věku pouhých 42 let. Leigh zůstala sama na 3 děti a celý dům. Není tedy žádným překvapením, že někdy potřebovala pomocnou ruku na domácí práce a starosti okolo domu.

I maličkosti pomohou

Byla zima, sníh pokryl každý centimetr země a mráz způsobil, že se pneumatiky u Leighina auta vypustily. Když se ale snažila sundat ventil, aby je mohla znovu napustit, neměla sílu. Všimla si řidiče kurýrní služby, který vozí balíky po sousedství, a požádala jej o pomoc. Brian je přátelský chlapík, který se s místními zná jménem, a občas prohodí pár slov.

Nabídl jí pomoc

Laskavě Leigh Anne s pneumatikami pomohl. Dvojice se mezitím zapovídala. Když se Brian dozvěděl o smrti Leighina manžela, věděl, že jí musí pomoci. V jejím životě bylo už dost stresu a starostí a každá maličkost, která jí ulehčí práci, se počítá. Jakmile vyřešil pneumatiky, pomohl jí zpět do domu. Všiml si zasněžené verandy, rychle popadl lopatu a pustil se do práce. A to Leigh dnes ani nedoručoval žádnou zásilku. Záběry z venkovní kamery u vchodových dveří zachytily Brianův nezištný čin. To bude o jednu starost v Leighině životě méně. Více takových lidí jako Brian.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Newsner.com