Léčivé směsi pro posílení funkce našeho mozku a prevenci před vznikem chronických mozkových onemocnění

Vysoký krevní tlak a ateroskleróza jsou dvě hlavní příčiny, které vedou k poškození mozkové cirkulace. Je to proto, že kvůli těmto dvěma stavům vzniká paralýza, ztrácí se koordinace, je narušen pohyb a dochází k mrtvici. Příznaky těchto chronických vaskulárních onemocnění mozku se vyvíjí pomalu a nejsou vždy zcela zjevné. Často jim nepřisuzujeme zvláštní význam. Ovšem je-li pro člověka obtížné vykonávat své obvyklé povinnosti, je načase zvýšit zájem o své zdraví. Posilte proto své cévy, obnovte paměť a krevní oběh v mozku a zlepšete svou imunitu s pomocí následujících receptů.

Léčivá směs

Ingredience:

  • 500 g brusinek
  • 350 g medu
  • 150 g strouhaného křenu

Postup:

Všechny ingredience rozmixujte, nalijte do skleněné nádoby a uložte do ledničky. Dle chuti může být dávka medu zvýšena na 500 g.

Užívání:

Konzumujte 2 – 3 čajové lžičky 3x denně po jídle společně s horkým čajem.

Brčál pro zlepšení průtoku krve

Brčál se doporučuje jako prevence před vznikem Parkinsonovy choroby, encefalitidy, bolestí hlavy a závratí. Zároveň působí velice pozitivně na funkci mozku.

Ingredience:

  • 100 g rozmačkaného brčálu
  • 1 l 70% alkoholu

Postup:

Brčál zalijte litrem 70% alkoholu a nechte odležet 20 dní na tmavém místě při pokojové teplotě.

Užívání:

Pijte 10 kapek ráno a odpoledně s 1/3 šálku čisté vody v průběhu půl roku.

Co říkáte na dnešní přírodní léky pro posílení funkce vašeho mozku? Už jste je vyzkoušeli? Dejte nám vědět své zkušenosti do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: interesno.fun