Let, který se proměnil v noční můru. Chlapec vydržel křičet celé hodiny

Schopnost létat z bodu A do bodu B byla jedním z největších technologických pokroků vůbec. Skutečný proces je ovšem často velice stresující, proto jsme rádi za každý hladký let, který absolvujeme. Někdy ale není tím největším problémem stav letadla a počasí, někdy jsou to naši spolucestující, kteří nám mohou cestu hodně znepříjemnit.

Cestování s malými dětmi

Pokud cestujete s malými dětmi, mohou vám celý let zkomplikovat svou neposlušností. Děti, které nejsou zvyklé létat, často zlobí a nevydrží několik hodin v klidu sedět. Toto konkrétní dítě, jež můžete vidět na níže uvedeném videu, bylo ale skutečně extrémním případem. Pro muže, který zveřejnil tento záznam na Youtube, i pro všechny ostatní cestující, byl dlouhý let z Německa do New Jersey opravdovou noční můrou.

Stres ještě před letem

Fiasko začalo ještě dříve, než letadlo vůbec vzlétlo. Na videu můžete vidět malého chlapce, jak sedí na opěradle sedadla. Krátce na to se jeho matka ptá letušky, zdali je možné dřívější zapnutí Wi-Fi, protože chtěla, aby se její syn odreagoval na iPadu. Služba Wi-Fi ale bohužel není k dispozici před vzletem, protože se zapíná až poté, co letadlo dosáhne určité nadmořské výšky. Chlapec tedy začal pobíhat v uličce sem a tam. To ho ale zabavilo jen na chvíli, brzy začal znovu křičet. To trvalo dalších 8 hodin až do doby, kdy letadlo přistálo v cíli.

Závislost na technologiích?

Autor videa popsal chlapcovy skřeky za téměř démonické a prohlásil, že je očividně závislý na technologiích. Jiní sledující, kteří si pustili zmíněné video, jež získalo přes 10 miliónů zhlédnutí, uvedli, že malý chlapec má zřejmě velké problémy s chováním. Ovšem i přesto, že matku dítěte spousta lidí kritizuje, by bylo spravedlivé jí projevit více soucitu. Děti nevydrží soustředěné po dlouhý čas a obecně se během dlouhých letů nudí. Většina rodičů musí řešit, jak své dítě patřičně zaujmout a zabavit. Komentáře ke zmíněnému videu prosazují zjména represivní opatření, ale mnohdy je účinnější dítě kreativně motivovat.

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Daily Mail