Levný způsob, jak se zbavit nepříjemných vší ve vlasech téměř okamžitě. Ústní voda bude tím nejlepším zabijákem

Veš je malý druh hmyzu, který se nám usadí ve vlasech a krmí se z naší pokožky hlavy. Kůže nás extrémně svědí, jsme nakažlivý pro své okolí a ještě ke všemu se ne a ne těch otravných tvorů zbavit. Nejčastěji jimi trpí děti, i když se nevyhýbají ani dospělým, protože se vyskytují ve školách a mateřských školkách. Pokud je včas neodstraníme, množí se velmi rychle a mohou vést dokonce v závažné infekci. Na trhu je k dispozici sousta šampónů proti vším, které jsou celkem drahé a mnohdy také neúčinné. Nicméně, následující recept, který vám přinášíme, pomůže odstranit vši z hlavy téměř okamžitě. Tento postup vám zaručí úžasné účinky a vyhnete se tak nebezpečným chemikáliím z kupovaných prostředků, které by se vám mohly dostat do krevního oběhu a vést k ještě závažnějším zdravotním problémům než jsou samotné vši.

Co budete potřebovat?

  • Hřeben na vši
  • Ústní vodu
  • Bílý ocet
  • Koupací čepici a igelitové sáčky
  • Několik ručníků

Postup:

Umyjte si hlavu ústní vodou, zabalte vlasy do igelitového sáčku a nasaďte si na hlavu koupací čepici. Nechte hodinu působit. Vši nevydrží silnou vůni máty obsaženou v ústní vodě. Sundejte si čepici i sáček a umyjte si vlasy octem, který odstraní hnidy (vší vajíčka). Opět zakryjte sáčkem a nechte další hodinu působit. Odstraňte a nyní si smyjte vlasy klasických šampónem a pročešte vlasy hřebenem na vši. Pro ještě lepší účinky nastříkejte na vlasy ústní vodu než vyjdete ven nebo vaše dítě do školy či školky.

Potýkáte se neustále s tímto problémem u vašich dětí? Jak vám dnešní recept pomohl? Nezapomeňte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: feelhealthylife.com