Jak tohle někdo může udělat? Lidská krutost nezná mezí. Následující fotografie, zachycující opuštění pejska uprostřed ulice!

Fotografie byly pořízeny ze sledovacích kamer, směřujících na ulici, kde můžete vidět srdcervoucí okamžik toho, jak byl tento pejsek opuštěn přímo uprostřed ulice. Hrůzné záběry ukazují, jak muž vystupuje z auta a odhazuje k obrubníku psí pelíšek, zatímco jiná osoba čeká na místě spolujezdce. Muž následně běží zpět do auta pronásledovaný svým psem. Jakmile se auto rozjíždí, pes se přeními tlapkami dotýká dveří, jakoby prosil, aby ho jeho páníček nenechával samotného.

Záběry byly pořízené v pondělí 17.12. kolem páté hodiny odpolední. Na základě těchto záběrů bylo zahájeno vyšetřování s cílem nalézt osoby odpovědné za opuštění nebohého zvířete. Již během hodiny byl pejsek nalezen kolemjdoucím, který jej přivedl k veterináři. Na základě čipu byly vypátrány dvě osoby, žijící v oblasti Birminghamu, ale vyšetřovatelé nevěří, že právě oni jsou současní majitelé, tudíž ani ti, kdo jsou zodpovědní za ponechání psa na ulici.

Zaměstnavatelé veterinární stanice tvrdí, že zvíře je v dobrém stavu a odhadují stáří pejska na dva roky. Přezdívají ho Snoop a jedná se o bílého stafordšírského bulteriéra s černou skvrnou. Je velmi přátelský a milující. V současné době je umístěn na soukromé chovné stanici, kde je o něj dobře postaráno a kde má veškerou péči, kterou potřebuje, zatímco vyšetřování po majitelích stále pokračuje.

Vánoce jsou pro zvířata těžké období, ale přesto je velmi obtížné uvěřit, že někdo dokáže opustit svého mazlíčka – ještě takovým krutým způsobem.

Co říkáte vy na tyto snímky? Máte v domácnosti nějaké zvířátko? Sdílejte s námi vaše dojmy z tohoto příběhu v komentářích.

zdroj: www.ladbible.com