Proč tento slavný pár zavedl tradici Vánoc bez dárků? Důvod vás ohromí!

Všichni se shodneme, že Mila Kunis a Ashton Kutcher jsou v pozici, kdy mohou pořídit každou položku na vánočním seznamu svých dětí. Ovšem v letošním roce neměli vůbec v úmyslu místo pod vánočním stromkem zaplnit hromadou dárků. Rodiče 4leté dcery a 2letého syna se rozhodly učit z chyb předchozích Vánoc a nevychovávat své děti tak, aby si na tyto svátky nárokovaly vánoční dárky.

zdroj: www.eonline.com

„I našim rodičům jsme řekli, že pokud chtějí dětem něco dát, ať si vyberou pouze jeden dárek. Pokud naše přání nedodrží, zbytek dáme na dobročinné účely do dětských nemocnic nebo zvířatům. To je naše nová tradice,“ řekla herečka. Minimalistické pojetí Vánoc, které slavní rodiče nyní zavedly, mají smysl, a to hned v několika ohledech. Učí děti, jak více myslet na to, co používají, nekladou důraz na materiální zboží a navíc budou ušetřeni před chaotickým pobíháním po obchodních centrech.

zdroj: www.dailymail.co.uk

zdroj: www.mother.ly

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Ovšem nenakupování dárků hned nemusí znamenat Vánoce bez dárků. Tato tradice je jednou z cest, jak posílit to, o čem toto sváteční období skutečně je – trávení času s rodinou a uvědomění si, že jsme rádi, že je můžeme mít kolem sebe.

Jak se díváte vy na takovou tradici? Souhlasíte s Milou a Ashtonem nebo se vám jejich nápad moc nezdá? Dejte nám vědět do komentářů.

zdroj: www.mother.ly