Listonoš spatřil na chodníku neznámý chlupatý objekt. Při bližším ohledání se zbavil veškerého strachu a zachoval se jako pravý hrdina!

Listonoš byl na své cestě do práce, když na chodníku spatřil malý chlupatý uzlíček. Zpočátku byl trochu znepokojen, při své práci nejlépe ví, jak dokážou být neznámá zvířata nevyzpytatelná. Ale toto nebohé stvoření vypadalo celkem neškodně, takže se muž odvážil o kus přiblížit. A právě tehdy si uvědomil, že se jedná o opuštěné koťátko. Nevypadalo nijak zraněně, rozhodl se proto pokračovat v práci. Ale svědomí mu nedalo živého tvora na chodníku jen tak nechat. Pak dostal ideální nápad!

Kotě vyfotil a snímek sdílel na různých sociálních sítích, doufajíc, že si některé záchranné skupiny jeho příspěvku všimnou. Ovšem druhý den ho čekala stejná situace – stejné kotě, stejné místo! Zdálo se, že se nepohnulo ani o centimetr. Tehdy mu došlo, že je něco špatně. Zvíře bylo zjevně nemocné a tak se rozhodl obrátit přímo na záchrannou stanici. Tým pracovníků dorazil na místo a odvezl kotě, jenž bylo pojmenováno Thor.

Pěstounská koordinátorka Lindsay řekla: „Thor vypadal, jako kdyby se úplně vzdal života. Byl extrémně dehydratovaný, anemický, napadený blechami, slabý, unavený, pokrytý svrabem a vyčerpaný z horka. Ani se nebránil záchraně.“

Thor je starý 6 týdnů a rozhodně neváží tolik, co by měl. Byla mu předepsána antibiotika, aby se zbavil ošklivé infekce, ale nyní se dobře zotavuje a projevuje již svou pravou osobnost. Vždy pozdraví své pěstounské rodiče Mika a Nadiu a vyžaduje své každodenní mazlení. Díky neznámému listonoši a týmu záchranných pracovníků jej čeká světlá a šťastná budoucnost.

Jak byste se zachovali vy na místě pracovníka listovních služeb? Také by vám svědomí nedalo? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org