Malý chlapec oslavil konec čtyřleté léčby rakoviny. Dojemný okamžik sdíleli rodiče na sociálních sítích

Rakovina je zrádná nemoc, která postihuje všechny věkové skupiny, nevybírá si ani pohlaví ani sociální třídu. Ovšem když se dotkne dítěte, je to to nejhorší, co může rodina prožívat. Rodiče malého Jamese o tom něco vědí. Proto s velkou radostí oslavili ukončení jeho léčby, která trvala dlouhé 4 roky.

Leukémie v prvním roce života

Jamesi Lockerovi je pouhých 5 let, z toho dlouhé 4 roky žil s rakovinou v těle. Lékaři mu diagnostikovali leukémii, když mu bylo pouhých 12 měsíců. Od té chvíle přecházel od léčby k léčbě, aby zákeřnou nemoc porazil. A povedlo se. Dojemný okamžik se jeho rodina rozhodla zveřejnit na sociálních sítích.

Tolik stresu a slz

“Jamesovi byl diagnostikován lymfom vyžadující léčbu trvající více jak 3,5 roku,” vzpomíná rodina. Tolik let plných stresu, slz, neskutečného strachu, ale na druhou stranu i smíchu, lásky a spousty učení. V časech, jako je tento, najdete sílu, o které jste ani netušili, že ji máte. Naštěstí ale přišel okamžik, kdy se tato těžká kapitola uzavřela a rodina je připravena skočit rovnýma nohama do nové, mnohem veselejší fáze života. “Jsme odvážnější, silnější, chytřejší. Těšíme se na budoucnost. Po celá léta zůstával James doma nebo v nemocnici. Jeho imunitní systém byl velice slabý, nemohl být v kontaktu se svými vrstevníky. Po ukončení léčby se vrací do školy a my jsme velice vděční za veškerou péči, které se mu dostalo,” uvedla Jamesova rodina.

Úvodní obrázky: Shutterstock, Zdroj: Astucesnaturelles.net