Při koupi domu objevili ještě jeden malý zdarma. Když vešli dovnitř, objevili unikátní změnšeninu

Nové bydlení je vždycky radost i starost. Zpravidla však převládá nadšení z nového začátku a budování domova. Může to však být i velmi vzrušující a dobrodružná záležitost, protože pokud si pořídíte dům po někom, může na vás čekat spousta překvapení. Takové zážitky z novostavby nezískáte.

Dva za cenu jednoho

Manželé už dlouho toužili po koupi většího domu. Když se jednoho dne naskytla příležitost, po zvážení všech pro a proti se nakonec odhodlali nemovitost pořídit. Byl to přesně takový dům, jaký si vždycky přáli. Byli velmi šťastní, ale nečekali, že dostanou další domek zcela zdarma, vybavený vším, co ke každodennímu životu potřebujete-židlemi, stoly, postelemi a hračkami.

Nevěřili svým očím

Jakmile se o dalším domě dozvěděli, ihned jej šli zkontrolovat, jak vypadá. To, co viděli poté, když vstoupili dovnitř, však nečekali. Mysleli si, že na jejich pozemku bude stát malý zahradní domek, který bude zcela prázdný a budou ho maximálně využívat pro skladování zahradnického náčiní, ale toto byl plně vybavený dům. Hotový k nastěhování.

Komu dům sloužil?

Výška domu je pouze 1,5 metru. Věci v domě jsou tedy jen miniaturní. Najdete zde židle, stoly, postele i hračky. Příběhy vyprávěné o této budově jsou různé. Někteří tvrdí, že v roce 1960, kdy byl dům postaven, zde žili cirkusový umělci, kteří byli vysocí jako trpaslíci. Noví majitelé byli zpočátku interiérem tohoto domu zděšeni. Rychle však rozluštili jeho hádanku. Tento dům postavil v roce 1960 starší pán a daroval ho svým milovaným vnučkám.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: littlethings.com