Manželský pár hledá chůvu pro své děti. Nabízí abnormálně vysoký plat a bydlení jako v pohádce. Má to ale jeden háček

Podle nabídky práce bude chůva dětí ve věku 5 a 7 let bydlet v půvabném a prostorném historickém objektu s nádherným výhledem, bude mít vlastní pokoj s koupelnou a kuchyní. Plat činí 56 000 eur ročně ( cca 1 300 000 Kč), což je mnohem víc, než je u takové pracovní pozice obvyklé. Inzerát na chůvu zní téměř idylicky, ovšem obsahuje jedno veliké ale. Co by tedy potencionální zájemkyně mohlo odradit?

Náplň práce

Musíte připravit snídani pro děti, obléknout je do školy, odvézt je, vyzvednout, pomoci jim s domácími úkoly a připravit je do postele. Celkem normální pracovní povinnosti každé chůvy. Otázka tedy zní, proč tolik peněz? Co je u této rodiny jinak, že za běžnou péči o děti jsou rodiče ochotní zaplatit tak nezvykle vysokou mzdu?

Dům duchů

Rodina k tomu má dobrý důvod. Za poslední rok totiž odešlo celkem už 5 chův, protože uvádějí, že v domě straší. Takže úkol chůvy je jednoduchý-kromě všech běžných úkolů se budete muset vypořádat s občasným duchem. Rodiče přiznávají, že byli při koupi domu varováni, ale zároveň uvádějí, že v něm žijí 10 let a nikdy nezaznamenali žádnou nadpřirozenou aktivitu. Předchozí chůvy však tvrdí opak. Odešly z práce s tím, že došlo k nevysvětlitelným incidentům, jako například stěhování nábytku, rozbité sklo a podivné zvuky.

Matka dětí v inzerátu píše, že jsou s manželem velmi vytížení, jsou často nuceni pracovat daleko od domova a nechávají děti doma na starosti jediné osobě, chůvě. Vzhledem k tomu, že zůstane v domě sama, musí mít zájemkyně o místo zkušenosti s dětmi, bez problémů se s nimi vypořádat, dále silnou povahu a mít pro strach uděláno.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thescottishsun.co.uk