Matka 4 dětí se bezmezně zamilovala do vězně odsouzeného za loupežnou vraždu. Je to muž mého života, tvrdí

Lauře je 32 let, má 4 děti, ale rozhodně nezapomněla, co to znamená, mít své vlastní sny a jít si za nimi. I když je jejím snem muž, který musí strávit ještě 20-40 let ve vězení. Nutno podotknout, že se pár seznámil až tehdy, kdy si muž již odpykával svůj několikaletý trest. Seznámili se přes aplikaci a je to láska jako trám. Tady je jejich příběh.

Okamžitě to byla velká láska

Potkali se loni v říjnu, když Terrell Ravon Reese našel Lauru v seznamovací aplikaci. Románek mezi oběma se okamžitě začala vyvíjet jako lavina. Každý den si volali, měli sex po telefonu a posílali si romantické dopisy a samozřejmě také fotografie různého obsahu. Už o 2 měsíce později od prvního kontaktu, v předvečer Vánoc, Tarrell požádal dívku o ruku. Laura O’Sullivan dlouho neváhala. Byla naprosto v šoku, byla ohromena. Lauru však zachvátila vášeň a okamžitě souhlasila.

Loupež se změnila ve vraždu

Lauře je 32 let a má 4 děti. Tarrellovi je 31 let a většinu svého dospělého života strávil ve vězení. Bylo mu teprve 18, když se zapletl do vraždy druhého stupně – to určuje, zda se pachatel v průběhu páchání trestného činu stal viníkem něčí smrti. Co na to říká jeho vyvolená? Tarrell uvedl, že se svým kamarádem chtěli pouze okrást neznámého muže, který právě prodal auto. Situace se však nevyvíjela podle plánu. Objevil se další muž s AK-47 a začal střílet. On a jeho přítel uprchli, ale Tarell byl chycen a potrestán.

Zamilovala ještě více

Tento příběh v očích Laury jen přidal body jejímu milovanému. Nestiskl spoušť, pomyslela si. Během let ve vězení se toho tolik naučil. Četl Bibli, naučil se znakovou řeč. I když Lauru její přátelé odrazovali, byla odhodlaná obětovat svůj život pro tohoto muže. Ano, o takové svatbě sice nesnila, myslela si vždy, že bude pomalu kráčet k oltáři a ne, že zažije oficiální obřad ve vězení. Ale nic z toho nebylo nyní důležité. Byla natolik zamilovaná, že by si Tarrella vzala kdekoli na světě.

Tarrell na tom byl stejně. Ve svých dopisech psal: „Jsem jako pták, který chytil rybu. Za nic ji nepustím ze zobáku.“ Tarell si nechal také vytvořit tetování se jménem své budoucí manželky. „Je to úžasný člověk a úžasná duše,“ řekl deníku The Sun.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thesun.co.uk