Matka kvůli práci změškala důležité okamžiky dcery. Po návratu jí připravila dojemné překvapení

Sloužit své vlasti je těžké. Nejenže nasazujete svůj vlastní život a nikdy nevíte, zdali se vrátíte domů živí, ale dlouhodobé odloučení od rodiny ubližuje jak vám, tak i vašim blízkým. Tato matka z Kalifornie zmeškala kvůli své misi všechny zásadní momenty své dcery. Ovšem tentokrát měla v rukávu jedno překvapení.

Vášnivá běžkyně

Kapitánka Erika Woodson sloužila na Aljašce dlouhých 6 měsíců. Její 13letá dcera Jada McGee je vášnivou běžkyní a jednoho dne měla svůj několikátý závod v této sezóně, jichž se její maminka Erika nemohla kvůli své práci zúčastnit. Tak se rozhodla tentokrát svou dceru překvapit.

Nejlepší dárek v cílové rovince

Když byla Jada v cílové rovince, její matka si stoupla do cíle, aby ji mohla dcera vběhnout přímo do náruče. “Byla jsem první, ale jakmile jsem viděla svou matku, rozeběhla jsem se ještě rychleji. Zvedla ruce a mávala mi, tleskala a já nemohla uvěřit, že tam stojí moje máma,” vypráví Jada.

Silné emoce

Emoce všech zúčastněných byly v ten moment skutečně silné. Pohled na matku s dcerou, jak se srdečně objímají po dlouhém odloučení, byl k nezaplacení. Nyní spolu budou trávit čas a trénovat celé léto.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net