Matka obdržela textovou zprávu s informací, jestli ví tom, že se její dcera vídá s černochem. Její neuvěřitelná reakc se stala hitem internetu

Zřejmě každý z nás si dokáže vybavit ten pocit, kdy měl představit svého partnera nebo partnerku rodičům – co si asi budou myslet, jak ji nebo jeho přijmou, jejich reakce, neudělají mi ostudu? To jsou otázky, které si položil už nespočet lidí. Někdy se naše obavy mohou okamžitě rozplynout, ale někdy se může stát, že ne všichni rodiče mohou být tak tolerantní a otevření vůči našim protějškům. Jedním z takových parametrů jejich hodnocení může být i náboženství nebo barva pleti.

Takový případ se týká i ženy jménem Heather. Jednoho dne totiž obdržela textovou zprávu, v které stálo, že její dcera se s někým vídá. Nejdříve nevěděla, jak na takovou zprávu vhodně reagovat, ale následně se rozhodla svou odpověď sdílet s internetovým světem. Jakmile si text přečtete, pochopíte proč!

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

„Dnes si má dcera změnila svůj profilový obrázek na sociální síti. Asi 5 minut poté jsem obdržela zprávu, kde stálo: „Nevěděl jsem, že chodí s černochem, ty ano?“ Celý den mi trvalo, než jsem vymyslela vhodnou odpověď, kterou jsem nakonec neodeslala. Místo toho jsem se rozhodla ji sdílet s vámi, kteří byste to náhodou také nevěděli. Ano, ve skutečnosti jsem věděla, že má dcera chodí s černochem, ale barva pleti nedefinuje to, kým je. Co ho opravdu vystihuje, je to, jak zachází s mou dcerou.

Vidím svou dceru vídat se s chlapcem, který chodí do mého domu a neukazuje mi nic jiného než respekt. Vždy je to jen: „Ano, madam, ne, madam.“ Mluvíme o fotbalu a basebalu, loučí se se mnou, když odchází a nikdy mi nedá najevo nedostatek úcty nebo vychování. Vidím svou dceru, jak chodí s chlapcem, který se k ní chová dobře. Vezme ji na rance, na zápas, na jídlo…ne do klubu nebo na párty přes celý víkend. Vidím mou dceru, jak chodí s chlapcem, který ji s sebou vezme do kostela. Každou neděli. Hraje v kapele a sedí se svou rodinou. Kolik mladých mužů v dnešní době upřednostňuje církev? Žádný.

Neuhodí ji, nenapadá ji, nelže jí ani nerozpláče. Jestli bych chtěla, aby se vídala s bílým chlapcem, který by ji držel od jiné rasy lidí? Rozhodně ne. Takže, zde je má odpověď na otázku, zdali jsem věděla, že moje dcera chodí s černochem. Vím, že lidé mají svůj vlastní názor, ale na konci každého dne mi záleží pouze na tom, že má dcera chodí s někým, kdo ji miluje a chová se k ní jako ke královně. A to mě činí šťastnou. To je něco, co jsem v životě ještě nikdy necítila a jsem moc ráda, že má dcera ano.“

Kdyby se každý člověk na světě držel stejných zásad a názorů jako Heather, byl by svět mnohem hezčím a spravedlivějším místem k životu. Pokud cítíte totéž, neváhejte tento krásný příběh sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com