Záchranný tým dal druhou šanci na život nemocnému a opuštěnému štěňátku. Když si uvědomilo, že jeho trápení skončilo, udělalo něco, co všechny dojalo k slzám!

Neuvěřitelně roztomilé šestiměsíční štěňátko jménem Fram bylo nalezeno opuštěné v rumunských ulicích a jak by se dalo očekávat od nebohého stvoření, jeho tělo bylo pokryto strašlivým množstvím blech a silným svrabem.

Naštěstí přišla na pomoc rumunská záchranná skupina, která pejskovi dopřála příjemnou očišťující koupel, vyšetření a předepsala léky, které Framovi pomohly srst vyčistit od nežádoucích škůdců. Jakmile si uvědomilo, že je zachráněno, udělalo něco, co by nikdo nečekal – jako projev vděčnosti jim totiž Fram podal svou tlapku.

I přesto, čím si Fram prošel a jak těžký život do této chvíle vedl, byl velice přátelský a dokázal vůči svým novým pěstounům projevit úžasnou dávku lásky.

Nyní se skvěle zotavuje a co je tou nejlepší zprávou? Pouhý den poté, co záchranná organizace zveřejnila jeho příběh na internetu, se našel člověk, u kterého by Fram mohl najít svůj nový milující domov, a to až za dalekým oceánem. Čeká ho cesta do Velké Británie za jeho novou rodinou, kde stráví zbytek svého života v lásce a pohodě.

Podívejte se na více z Framovi záchrany na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh se šťastným koncem líbil? Sdílejte jej se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: buzzpaws.com