V rámci trestu zabavila matka pubertálnímu synovi telefon. Jeho pomsta však byla mnohem krutější

Není pochyb o tom, že dospívání je náročné období nejen pro teenagery, ale i pro jejich rodiče. Doba mnoha problémů a častých rebelií dává zabrat všem. Pro rodiče je to skutečná výzva, protože ovládat dovádění svého dítěte, a ještě ke všemu své emoce a snažit se vychovávat tím správným způsobem, je často nemožné. O tom se přesvědčila maminka, která se rozhodla potrestat svého 12letého syna tak, že mu zabavila mobilní telefon.

Pomsta 12letého syna

Tannisha McKinson je aktivní uživatelkou sociální sítě TikTok s 13 500 sledujícími. Žena se ráda dělí o své životní zkušenosti s ostatními lidmi. Tentokrát svým sledujícím ukázala něco, co jim jistě zůstane v paměti na hodně dlouho. Na videu, které zveřejnila, můžete vidět, jak se pomstil její 12letý syn za to, že mu matka zabavila mobilní telefon jako trest.

@tannishamckinson

A 12 year old boy did this to his mother's house because she punished him by taking his phone guys comment and tel me what u would do if it's was your home

♬ original sound – Tannisha Mckinson

Jak se ukázalo, teenager udělal vše pro to, aby jejich dům vypadal, jako kdyby do něj vtrhli zloději. Chlapec povalil nábytek a spotřebiče, udělal díru do zdi, rozbil pracovní desku, rozbil zrcadla, televizi, okna a stůl.

Nemohla uvěřit vlastním očím

Uživatelé internetu nemohli uvěřit, že by 12leté dítě mohlo být něčeho takového schopné. „Doslova, jako by se přehnal hurikán nebo vybuchla bomba. Zbývá jen zavolat policii a dát dítě do výchovného centra. Nevidím žádnou jinou možnost,“ zní v komentářích pod videem.

Všechny by zajímalo, jak se matka v dané situaci zachovala. Nevíme, čeho se týkal trest v podobě zabaveného telefonu, ale věříme, že si chlapec příliš nepomohl, když v domě vyvedl něco takového. Předpokládáme, že tentokrát bude matčin trest mnohem větší a na delší dobu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk