Rodiče pro jistotu nainstalovali kameru do dětského pokoje. Když si pustili záznam, ztuhla jim krev v žilách

Zajímalo vás někdy, co se děje v dětském pokoji poté, co své dítě uložíte ke spánku, zhasnete a zavřete za sebou dveře? Věříme, že by spousta rodičů ráda zjistila, zdali jejich dcera nebo syn ihned usnou nebo se snaží ještě dovádět po pokoji či v postýlce. Stejně tak byli zvědaví i tito rodiče a rozhodli se nainstalovat do dětského pokoje kameru. Ráno se podívali na video, ze kterého jim ztuhla krev v žilách.

Děsivé video nasbíralo milióny zhlédnutí

Je to děsivé video, které již nějakou dobu koluje po internetu a stalo se absolutním hitem. Už získalo 14 miliónů zhlédnutí. Černobílý záznam z dětského pokoje působí jako scéna z hororového filmu a každý, především rodiče, si klade otázku, co se to tady vlastně děje?

Je snad dítě posedlé?

Connor, malý chlapec, stojí v postýlce a volá maminku a tatínka. Ale neslyší žádnou odpověď, a tak se přirozeně rozhodne křičet hlasitěji. Aby Connora jeho rodiče lépe slyšeli, vyšplhá po zábradlí postýlky a křičí ještě hlasitěji pronikavým hlasem. Batole překvapivě dlouho balancuje na zábradlí. Není v žádném případě možné, aby takto malé dítě dokázalo udržet rovnováhu na kraji kolébky.

Diváci mají několik teorií

Někteří diváci jsou přesvědčeni, že dítě je posedlé, protože nemůže stát tak dlouho na zábradlí bez cizí pomoci, jiní naznačují, že video mohlo být sestříháno, a další, že chování dítěte je zcela normální. Udělejte si názor sami.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mirror.co.uk