Majitel mazlí svého oslího kamaráda. Má totiž pocit, že je zvíře v depresi

Přátelství mezi lidmi a zvířaty je jedno z nejkrásnějších. Je to především proto, že jen zvířata dokážou člověku poskytnout bezmeznou, věrnou a upřímnou lásku. Nezáleží na tom, zdali se jedná o psa, kočku, koně nebo dokonce oslíka. Zkrátka a dobře, když vás má zvíře rádo, umí vám to dát náležitě najevo. Stejně jako tento osel jménem Philip.

Netradiční přátelství

Přátelství mezi oslíkem Philipem a jeho novým majitelem Julianem je skutečně výjimečné. Julian na Philipa mluví jako na člověka, ptá se ho, jak se má a jak se mu žije s jeho novými kamarádkami kozami. Zdali by třeba také dokázal vyskočit na střechu jako ony. I když Philip, kterého chce Julian přejmenovat na Barryho, nerozumí lidské řeči a Julian zase oslímu hýkání, jako kdyby spolu tito dva dokázali mluvit i beze slov. Díky tomu Julian získal podezření, že je jeho nový kamarád tak trochu v depresi.

Deprimovaný osel

Kozy totiž zatím nejsou k Philipovi příliš přátelské a vstřícné. Jak oslík, tak kozy se snaží žít na jedné farmě v míru, přizpůsobit se a přijmout se navzájem jako přátelé. Zdá se však, že je to obtížnější, což z Philipa činí velice deprimovaného a osamělého osla. Julian je znepokojen duševním stavem svého zvířecího přítele, a proto jej jemně mazlí a drbe za ušima, což se Philipovi, teď už Barrymu, moc líbí. Později se k Julianovi připojí i koza Ruby a chce, aby ji pohladil. Roztomilé video zachycuje, jak Julian uklidňuje Barryho a mazlí se s oběma zvířaty.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com