Milostný příběh, který je inspirací a nadějí pro celý svět. Dívka i přes svou chorobu přijala samu sebe a osud ji nadělil ten nejkrásnější dar

Nepochybně se shodneme na tom, že vnitřní krása je mnohem důležitější než ta vnější, ale bohužel, ve většině případů náš vzhled odráží to, jak na nás ostatní lidé nahlíží a jak se k nám chovají.

Osmadvacetiletá Karine de Souza to zná moc dobře, ale i navzdory tomu si uchovává své sebevědomí a víru v Boha, aby naplno žila svůj život. A právě její sebedůvěra a neotřesitelná víra v Boha byly dvě věci, které přiměly Edmilsona, aby se do ní bezhlavě zamiloval.

Karine trpí vzácným genetickým onemocněním zvaným Xeroderma pigmentosum, na nějž bohužel neexistuje žádný lék. Nemoc se vyznačuje tím, že jakmile je Karinina pokožka vystavena slunečnímu svitu, začnou se na ní objevovat poranění, léze a barva kůže se změní. Nicméně, když se 23letý Edmilson s Karine poprvé setkal, nic nezabránilo tomu, aby se zamiloval do ní i do toho, co nosila ve svém srdci.

Daniel, profesionální fotograf, kterého si mladý pár najal, aby jim pořídil tyto snímky, sdílel na svém facebookovém profilu tento příspěvek, který se okamžitě stal virálním. “Už jste někdy cítili lásku? Přemýšleli jste někdy, že byste se vzdali velké lásky? Bojíte se někdy o svůj vzhled a zapomínáte se starat o své pocity? Proto vás vyzývám, abyste cítili a žili příběh Karine a Edmilsona. Krásný příběh plný inspirace, který ve vás probudí ten nejkrásnější smysl života.

V dnešní době je vzhled u lidí nejdůležitější

Ve světě, ve kterém je vzhled důležitější než pocity, se tito dva nesetkali náhodou, bylo to setkání duší, setkání přijetí, charakteru a lásky a dnes jsou inspirací pro všechny lidi, kteří nevěří v sami sebe, v život a obzvláště v lásku. A mohu říct, že když jsem zachytil jejich lásku, přineslo mi to klid a inspiraci pro mou duši. Přijetí, ochrana a všechna ta náklonnost mezi vámi mi pomohly vidět, že láska není ztracena. Karine mě přiměla vidět, jak zbytečně si stěžujeme, když toho tolik máme.

Jen vás ještě požádám o jednu věc – děkujte za každý den. Přestaňte si stěžovat na to, jací jste. Přijměte život a přijměte hlavně sebe. Jsem vám velmi vděční, co jste mě naučili. Vy dva jste úžasní, jste naděje, která mnoha lidem chybí. Děkuji za to silné objetí a za krásný den, který jsme prožili. Váš úsměv budu s sebou nosit už navždy,” napsal Daniel.

Co říkáte na tento krásný milostný příběh? Také vám dodal tolik inspirace a naděje jako nám? Sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com