Příběh pravé lásky a oddanosti, kdy muž pečuje o svou ochrnutou ženu už celých 56 let. Po svatbě jí řekl větu, kterou nikdy neporušil a ani neporuší

Přiznejme si bez mučení, v dnešní době se ve světě děje spousta strašlivých věcí, ale tento příběh vás ujistí, že na naší planetě ještě stále žijí dobří lidé. Tentokrát v ulicích Číny v obci Sunjiayo, kde žije muž jménem Du Yuanfa se svou ženou Zhou.

V roce 1959, pět měsíců po jejich svatbě, udeřila do jejich vztahu tragédie v podobě zákeřné nemoci, kterou se ve svých 20 letech Zhou nakazila a ochrnula. Navzdory četným návštěvám v nemocnici bylo ženě řečeno, že po zbytek svého života zůstane upoutána na lůžko. Du opustil svou práci jako horník a zůstal po boku své ženy poté, co jim byl oznámen smutný verdikt. Mladý pár ale nezůstal sám, rodina i přátelé se snažily muže a ženu podporovat, jak finančně, tak i psychicky.

Nicméně, Du odmítal jakoukoliv pomoc a své ženě jen řekl: „Neboj se, budu se o tebe starat už navždy.“ A jak se ukázalo, je mužem svého slova, protože o Zhou pečuje už celých 56 let. Muž se dokáže kompletně postarat o domácnost, vaří, podává Zhou její léky, krmí ji a bez jakékoliv pomoci mění její postel. A pro co? Přece pro lásku!

Jejich hluboký příběh o lásce a přátelství hýbe celým světem. Kdykoliv Du slyší o nějakém novém bylinném léku, vrhá se do hor v naději, že jednoho dne najde prostředek, jak Zhou vyléčit. Nikdy se nevzdá ženy, kterou miluje! Jejich láska nezůstala mezi ostatními obyvateli vesnice bez povšimnutí a mnozí tak přicházejí s potravinami nebo dalšími věcmi, které jsou potřeba, k jejich dveřím.

Přesto, že Zhou nedokáže pohybovat svým tělem, je jednou z nejšťastnějších žen na světě. Má něco, co hledají všechna lidská srdce – pravou lásku, tak silnou, že ji nemůže nic zlomit. Du je inspirací pro nás všechny.

Co říkáte na dnešní příběh plný lásky, oddanosti a věrnosti? Pokud se vám líbil, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj:viralthread.com