Miminko při narození vážilo těžko uvěřitelných 8 kg. Dnes je to dospělý muž, který stále ohromuje svou velikostí

V roce 1983 byla 24letá Patricia Clark těhotná se svým druhým dítětem. Protože bylo v její rodině běžné rodit větší miminka, i ona měla pocit, že její syn bude větší, než je běžné. A měla pravdu. Nicméně realita byla ještě více ohromující, než Patricia očekávala. Na takto velké novorozeně ji nikdo nepřipravil.

Chlapeček přišel na svět

Kevin Robert Clark vážící přes 8 kg byl nejen největším dítětem, které se kdy narodilo v Community Memorial Hospital, ale možná i největším miminkem narozeným té doby.

Přestože se nevešel do standardní postýlky a jeho dětské oblečení mu bylo příliš malé, Patricii a jejímu manželovi se ulevilo, že byl Kevin jinak naprosto zdravé dítě. Mezitím se jeho velikost dostala na titulky časopisů po celé zemi. Podle New York Post měl Kevin ve věku 12 let kolem 1,5 m a na nižší střední škole až 1,8 m. To však nebyl konec, stále rostl a rostl.

Svou výšku bere s humorem

Navzdory fyzickým a společenským problémům, které s sebou nese jeho abnormalita, říká, že vše zvládá s humorem. „Není dne, kdy by se mě někdo nezeptal, kolik měřím,“ uvedl. „Rád žertuji, že mám 1,6 m. Když se lidé ptají, jestli hraji basketbal, zeptám se jich, jestli hrají minigolf.“ Dnes je Kevin dospělý. Je to bývalý voják, který žije se svou ženou a německou dogou.

Úvodní obrázek: S vědomím Kevin Robert Clark, Zdroj: Msn.com