Co se stane, když místo laku na vlasy použijete k úpravě účesu lepidlo? Jedna žena to zkusila a dodnes toho lituje

Tessica Brown prožila před rokem skutečné peklo, kdy si nanesla na vlasy lepidlo místo laku na vlasy. Respektive, nedošlo zde k omylu, ale lak na vlasy ženě došel, tudíž usoudila, že nejlepší alternativou bude lepidlo. Jenže to způsobilo, že skončila v nemocnici. Jak se má rok po prožitém dramatu?

Nemyslela si, že dělá něco špatně

Charakteristickým rysem Tessicy byly její dlouhé, lesklé a husté vlasy. Začátkem roku 2021 však existovalo riziko, že ztratí své krásné kadeře nadobro kvůli nedomyšlené akci. Namísto laku na vlasy použila mladá žena silné lepidlo, aby účes na delší dobu vydržel.  Nemyslela si, že dělá něco, co by mohlo skončit dost traumaticky a vážně.

Životní lekce

Zpočátku se zdálo, že vše funguje podle plánu. Vlasy pomazané lepidlem jí držely celý večer. Problém ale začal, když se Tessica vrátila domů a pokusila se smýt si lepivou látku z hlavy. Po měsíci zkoušení Tessica věděla, že nemá jinou možnost než se hlásit na pohotovosti, kde strávila 22 hodin.

Žena se modlila za záchranu svých vlasů

Vlasy v kombinaci s lepidlem vytvořily suchou krustu, s kterou se nedálo žádným způsobem hnout. Ukázalo se, že záchrana pramenů a pokožky hlavy bude nákladný postup. Žena se však díky finanční pomoci uživatelů internetu vydala do Los Angeles, kde se jí o hlavu postarali šikovní odborníci.

@im_d_ollady #1yearlater #imsothankful #tessicabrown #trusttheprocess #youhearwatimtellinyou #fypシ #foreverhair #stopplayin #mahair ♬ Emotional Piano for the Soul (Inspirational Background Music) – Fearless Motivation Instrumentals

Od tragédie uplynul rok

Nebýt pomoci, není známo, jak by Tessicin příběh skončil. Rychlá reakce lidí znamenala, že si dnes žena může užívat růst nových vlasů. Dodnes si však tyto události pamatuje. „Jsem nesmírně vděčná,“ přiznala se na TikToku, kde se objevilo video popisující celou situaci. V současné době má Tessica stále krátké vlasy. Pokud však chce trochu změnit svůj vzhled, nosí paruky. Naštěstí přirozený účes pomalu dorůstá. Nebýt specialistů, bůhví, jak by Tessicin příběh skončil.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: BBc.com