Australalské Barbie je 24 let a za plastické operace už zaplatila více než 2 miliony korun. Za zákroky cestuje po celém světě, přestat nehodlá

Rostoucí fascinace ideálem dokonalosti, kterou často nastavují média a popkultura, nutí stále více lidí hledat příležitosti, jak zdůraznit a vylepšit svou krásu. Jsme svědky zvyšující se obliby v různých druzích kosmetických a estetických ošetření, která nejen zvednou naše sebevědomí, ale také vytvářejí příležitosti k omlazení, obnově a transformaci. Někdy však posedlost ideálem krásy může přerůst v posedlost svým zevnějškem.

S operacemi začala již v 18 letech

Tato tendence je stále viditelnější již od raného věku. Příkladem toho je příběh mladé Australanky, která od svých 18 let podstoupila různé zkrášlovací procedury. Chce se stát skutečnou princeznou Barbie. Za plastické operace již utratila celé jmění. Překročila hranice investování financí do své krásy a cesty k dokonalému vzhledu.

Rozhodně nešetří penězi za plastické operace a estetickou medicínu. Mladá žena zaměřená na neustálou snahu vylepšovat svůj vzhled utratila za své proměny částku, která by pro mnohé mohla znamenat jejich životní úspory. Celkové náklady na její četná ošetření, která zahrnují například zvětšení prsou, plastiku nosu a zmenšení čela, již přesáhly 2 220 000 Kč.

Nebojí se kvůli plastikám cestovat

Žena se neomezuje pouze na místní kliniky. Když se rozhodla, že nejlepšího efektu dosáhne díky specialistům z Jižní Koreje, neváhala se vydat na cestu za vysněným vzhledem. Takové odhodlání a ochota utrácet nemalé částky za plastické operace ukazují, jak daleko je ochotná zajít, aby dosáhla svých cílů. Neskrývá, že je svým vzhledem posedlá. Každá operace ji přibližuje k vysněnému ideálu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk