Mladá dívka rozstříhala policejní košili svého otce. Proč to udělala? Důvod vás naprosto ohromí

Ačkoli jsou policisté neustálým terčem kritiky a názory na ně se velmi liší, nelze jim upřít zásadní roli ve společnosti. Koneckonců, riskují své životy, aby nás obyčejné lidi udrželi v bezpečí. Obětování sebe sama, aby jiní mohli žít spokojené a klidné životy je součástí jejich každodenní práce. A co teprve jejich milovaní? Nikdy nemohou vědět, kdy jim někdo přijde zaklepat na dveře a oznámit smutnou zprávu.

Své o tom ví i 16letá Megan, která žije v neustálém strachu o svého otce. Přiznává, že myšlenka toho, že její otec denně vystavuje svůj život nebezpečí, je velmi frustrující. Megan však svou úzkost proměnila v něco produktivního a také inspirativního. Vše začalo tím, že rozstříhala důstojnickou košili! A výsledek?

Megan našla způsob, jak své obavy proměnit v něco kreativního. Jelikož sama moc dobře ví, jaký je to pocit žít v rodině policisty, chtěla podpořit i ostatní členy rodin policistů. Vytvořila tedy něco, co jim bude pomáhat mít své milované neustále nablízku. Takže když pět důstojníků z Dallasu přišlo o život v roce 2016, Megan přišla s myšlenkou vytvořit řadu Blue Line Bears, která zajišťuje, že rodiny padlých policistů na ně budou mít vždy nějakou vzpomínku, aby nikdy nezapomněli, koho ztratili.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Ručně šití medvědi jsou vyrobeni z uniforem padlých důstojníků, které jsou poté darovány pozůstalým. Megan sbírá košile mrtvých policistů, aby vyrobila medvědy, kteří na sobě nosí osobní odznak s příjmením a číslem osoby na svém břiše. “Chci, aby tyto rodiny mohly zase držet kus svého milovaného člověka, protože košile jsou samozřejmě nejosobitější součástí jejich práce,” řekla Megan.

Dosud vytvořila více než 450 medvědů a dovezla je do 34 různých států. A co víc, nikdy nepožádala o jediný haléř na oplátku. Tato dívka prostě jen touží pomáhat ostatním.

Co říkáte na příběh dívky, která v mladém věku dokáže mít tak obrovské srdce. Sdílejte tento jedinečný příběh se svými příteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com