Mladá dívka rozstříhala policejní košili svého otce. Proč to udělala? Důvod vás naprosto ohromí

Ačkoli jsou policisté neustálým terčem kritiky a názory na ně se velmi liší, nelze jim upřít zásadní roli ve společnosti. Koneckonců, riskují své životy, aby nás obyčejné lidi udrželi v bezpečí. Obětování sebe sama, aby jiní mohli žít spokojené a klidné životy je součástí jejich každodenní práce. A co teprve jejich milovaní? Nikdy nemohou vědět, kdy jim někdo přijde zaklepat na dveře a oznámit smutnou zprávu.

Své o tom ví i 16letá Megan, která žije v neustálém strachu o svého otce. Přiznává, že myšlenka toho, že její otec denně vystavuje svůj život nebezpečí, je velmi frustrující. Megan však svou úzkost proměnila v něco produktivního a také inspirativního. Vše začalo tím, že rozstříhala důstojnickou košili! A výsledek?

Megan našla způsob, jak své obavy proměnit v něco kreativního. Jelikož sama moc dobře ví, jaký je to pocit žít v rodině policisty, chtěla podpořit i ostatní členy rodin policistů. Vytvořila tedy něco, co jim bude pomáhat mít své milované neustále nablízku. Takže když pět důstojníků z Dallasu přišlo o život v roce 2016, Megan přišla s myšlenkou vytvořit řadu Blue Line Bears, která zajišťuje, že rodiny padlých policistů na ně budou mít vždy nějakou vzpomínku, aby nikdy nezapomněli, koho ztratili.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce