Mladá žena nechápala, proč její dva milovaní pejsci mají těla pokrytá modřinami. Po zhlédnutí záznamů z bezpečnostních kamer se jí rozpadl svět!

Ninna si myslela, že její život už nemůže být lepší – měla před svatbou s mužem svého života a rodinu tvořila se dvěma věrnými francouzskými buldočky, které naprosto zbožňovala. Ovšem přišel moment, kdy se na těle jejích milovaných pejsků našla modřiny, jež si nedokázala vysvětlit. Kvůli svému podezření nainstalovala ve svém domě bezpečnostní kamery. Pouze chtěla vědět, jak ke zranění může dojít. Snímky, které později viděla, ji donutily odvolat svatbu a rozloučit se svým „ideálním“ mužem.

Chování jejích psů bylo zvláště podivné, když byl přítomen i její snoubenec. Vše bylo nakonec jasné, když se Ninna dívala na video, kde její nastávající týrá její dva milované psy.

Ninna byla znechucená, když viděla, jak muž bije psy a kope do nich. Nebyl to ten stejný muž, do kterého se kdysi zamilovala. Okamžitě zrušila svatbu. Strašlivé záběry sdílela online a dokonce zahájila petici, aby mohl být její bývalý přítel při nasbírání dostatečného množství podpisů obviněn. Ten ale raději zmizel!

Co říkáte na tento hrůzostrašný příběh? Zachovali byste se stejně jako Ninna? Sdílejte tento článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com