Poslední pes čekal v útulku na své nové majitele a už ani nedoufal, že se jich někdy dočká. Šťastné konce ovšem existují a zvíře se těšilo překvapivému zájmu!

Sedmiletý kříženec stafordšírského teriéra jménem Capone byl přijat do útulku v roce 2017. Bohužel, zanedlouho byl novou rodinou vrácen zpět poté, co se dostal do potyčky s jiným psem. Od té doby Capone nejí a přepadají ho deprese.

Nebohé stvoření mělo zlomené srdce a bál se dalšího odmítnutí. Tentokrát to byl úplně jiný pes než ten, který do útulku přišel poprvé. Kdysi velmi přilnul k pracovníkům útulku a vždy byl nadšený z lidských doteků.

Zaměstnanci se snažili Caponemu najít domácnost, kde se nevyskytují jiní domácí mazlíčci, ale byl to skutečně těžký úkol. Zveřejnili tedy jeho obrázek a příběh na sociální síti, aby si všichni uvědomili, že Capone je připraven k adopci. A najednou se to stalo! Spousta lidí se do Caponeho zamilovala. Dorazili do útulku s vlastnoručně vytvořenými cedulemi s Caponeho jménem.

Pracovníci útulku ale byli po předchozí zkušenosti obezřetní. Capone vyšel pře útulek a pohlédl na Jonyho a Ashlee. Když si klekli, Capone běžel přímo k nim a bylo jasno. Nejosamělejší pes v útulku konečně našel nový domov. Jakmile celá rodina dorazila domů, hrdí majitelé vyfotografovali Caponeho a jeho široký úsměv mluvil za vše. Ulevilo se mu!

Jak se vám tento kouzelný příběh líbil? Sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.com