Mladá žena se stala obětí velmi vážné nehody. O rok později našla na místě záhadný vzkaz od neznámé osoby!

Před rokem se život 26leté Ruth obrátil vzhůru nohama. Mladá londýňanka se vydala na jízdu na kole, když se stala obětí vážné nehody, a to nemluvíme pouze o odřených loktech a kolenou. Ruth byla zraněna tak ošklivě, že potřebovala okamžitou lékařskou pomoc. Naštěstí náhodní kolemjdoucí byli pohotoví.

Na jejich laskavost vzpomíná dodnes: „Téměř celou hodinu se mnou zůstalo asi pět nebo šest lidí, dokud nepřijela sanitka. Když jsem ležela na silnici, pokrytá krví a modřinami a se zlomenými kostmi, všichni se o mě starali. Někdo z nich dokonce běžel domů pro přikrývky, polštáře a karimatky, abych byla v teple. Jedna žena, Camila, se mnou jela i do nemocnice a zůstala, dokud nedorazila má sestra.“

Nyní je zcela vyléčená, ale neustále ji zaplavují vzpomínky, když jde kolem místa nehody do práce. Ovšem nedávno bylo něco jinak – cizinec zde zanechal kytici s neuvěřitelným vzkazem.

„Ahoj! Ano, tyto květiny jsou právě pro tebe! Zanechávám květiny po celém Londýně, aby si lidé uvědomili svou hodnotu a neobyčejnost. Můžeš si je nechat nebo je předat někomu jinému, pokud budeš chtít! Budeš-li mít čas, zde je má adresa; rád bych slyšel o někom, o kom si myslíš, že je pro tebe neobyčejný – takový malý zázrak! Děkuji a měj krásný den!”

„Ještě pořád se usmívám. Sdílela jsem snímek s přáteli a rodinou, abych šířila lásku a poté na sociálních sítích, protože toto gesto bylo příliš krásné, že by byla škoda se o něj nepodělit,“ napsala Ruth. Vzkaz nebyl určen pouze pro Ruth, ale pro každého, kdo potřebuje trochu té duchovní útěchy a povzbuzení, aby se ráno vzbudil s úsměvem. Tento příběh jen potvrzuje sílu náhodných skutků laskavosti – dokonce i těch anonymních.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou, stejně jako Ruth a šiřte radost.

Zdroj: faithpanda.com