Mladý pár vychovává své děti tak, jak si přejí ony samy. V této rodině neexistují žádná pravidla, žádná škola a zřejmě ani zdravý rozum! Jaký je Váš názor?

Mnoho lidí v dnešní společnosti je nemocných, vystresovaných, v depresi a v podstatě zcela nešťastných. Proto se Adele rozhodla své děti vychovat naprosto odlišným způsobem, než jak je dnešní svět nastaven. Její děti nemají žádná pravidla! Nechodí do školy, nejsou očkované, nemají žádné limity a nejsou nuceni žít životem, který by neodpovídal jejich fyzickým, mentální a duchovním požadavkům. Adele dokonce odmítla i jakýkoliv lékařský zákrok během těhotenství.

„Obdrželi jsme několik zajímavých zpráv, jako například, co bychom dělali, kdyby naše rozhodnutí vedlo k tomu, že se naše dítě narodí mrtvé. Já byl přesvědčen o tom, že Adele své tělo moc dobře zná a poznala by, kdyby bylo něco v nepořádku, co by jí mohlo ublížit,“ vzpomíná Adelin manžel Matt. Svou placentu nechala dokonce přirozeně odpadnout, trvalo to asi 6 dní.

Adele tvrdí, že i kdyby se dostala do takové situace, kdy by onemocněla tak vážnou chorobou jako je rakovina, stále by následovala přirozené metody. Sama tvrdí, že mateřské mléko je schopno léčit oční infekce, jako je zánět spojivek, a proto pokračuje v kojení svých dvou dětí (1 rok a 5 let), dokud se samy nerozhodnout, že už její mléko nechtějí.

Adele a Matt se stali také známými pro veřejnost tím, že nechávají své děti chodit venku bez bot. „Je to skvělý způsob, jak cítit, že jsou vaše nohy živé,“ tvrdí Matt. Děti nechodí do školy, učí se doma, a to převážně o tom, co znamená přirozený výběr a o souladu s přírodou.

Co říkáte na toto radikální rozhodnutí? Přikláníte se k tomuto páru nebo se vám zdá jejich chování naprosto proti všem směrnicím? Dejte nám vědět vaše názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: stories.thebl.com