Možná se vídáte s hráčem, který vás nebere vážně aneb Mužské hry s ženskou myslí

Všechny jsme měly nebo možná ještě máme v životě muže, u něhož vlastně ani nevíme, jak se mohlo stát, že jsme si jej držely stále tak blízko u sebe. Když to vezmeme kolem a kolem, nevíme, kdy a jak jsme se s ním zapletly, ale prostě je to tak. Možná je to jeden z mužů, který umí hrát s naší myslí propracované hry, jež nás nakonec vtáhnou někam, kam jsme to neplánovaly a ani to nečekaly.

Hra zpráv

Měli jste skvělé rande, cítili jste, že se vám to oběma moc líbilo, což by mohlo vést k další schůzce. Problém je v tom, že ten druhý najednou zmizel. Neslyšela jste o něm už minimálně týden. Vězte, že neexistuje nic jako čekání 3 dnů nebo týdne, než se ozve. Zkrátka a dobře, když má zájem, ozve se hned, když ne, nestojí za čekání.

Jeden den tak, druhý jinak

Je váš protějšek příjemný pouze tehdy, když máte schůzku? Výkyvy nálad mohou znamenat strach ze závazků. U takového muže nikdy nemůžete s jistotou vědět, co se děje v jeho hlavě. Zkuste se jej při příštím rande zeptat, pokud bude stále odměřený, nemá cenu se snažit dál. Je dost možné, že hledá něco zcela jiného než vy.

Hra “nemám co dělat”

To zřejmě není ani třeba vysvětlovat. V podstatě se vám muž ozve pouze tehdy, nemá-li co dělat. Není to o touze vidět vás, ale zabít čas a možná z toho vytěžit i nějaký menší fyzický bonus.

Jste tajná žena

Máte toho nejsladšího muže pod sluncem, ale jak se zdá, trávíte čas pouze spolu. Nikdy vás nevezme mezi přátele nebo neseznámí s rodinou. Tyto dva aspekty pro něj mohou být rudou vlajkou. Zkuste se ho zeptat na jeho přátele, pokud vás bude brát vážně, představí vás.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Newsitamea.gr