Šetřete přírodu i peněženku a využijte věci, které máte doma. Výroba účinného domácího čističe koupelny

Ulehčit si úklid domácnosti, to je něco, po čem touží každá žena. Zřejmě se shodneme, že nejkomplikovanější místností na úklid je bez pochyby koupelna. Vodní kámen, vlasy v odpadu, zaschlá pasta na baterii atd., to všechno jsou věci, které nám nedají každý den spát. Aniž bychom utratili větší obnos za drahé čisticí přípravky plné chemikálií, mohou vana i sprcha zářit čistotou.

Vyrazte do boje s octem

Zřejmě to neslyšíte poprvé, ale už jste ocet  skutečně vyzkoušeli na úklid domácnosti? Je to levná alternativa drahých čisticích prostředků a přesto stejně účinná, možná ještě více. Takže si připravte houbičku na nádobí, mycí prostředek na nádobí a ocet a postupujte dle níže uvedených instrukcí.

Domácí čisticí přípravek s octem

Nalijte do rozprašovací lahve ocet a mycí prostředek na nádobí a vše dobře promíchejte. Nic víc nepotřebujete. Nastříkejte směs na problémová místa, nechte chvíli působit a poté důkladně setřete.

Tento domácí čistič je hojně otestován a je jisté, že splní vaše očekávání. Kromě toho je bezvadné, že ve své kuchyni vždy najdete všechny složky, které pro jeho výrobu potřebujete. Ušetříte tedy vaši peněženku i přírodu.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Giatros-in.gr