Muž během své procházky lesem nalezl německého ovčáka na hromadě odpadků. Když se přiblížil, zjistil hrozivou pravdu o jejím opuštění!

Každý normální člověk je vždy zasažen, pokud vidí jakékoliv zvíře trpět – čteme různé příběhy na internetu nebo je zahlédneme v televizi, ale jsou lidé, kteří takovým situacím čelili tváří v tvář. Stejně jako Alex, který objevil během své procházky lesem tohoto německého ovčáka jménem Genesis. Byl připoutám ke kmeni stromu, obklopen odpadky, a to po dlouhé tři dny. Fenka, osamělá a zoufalá, čekala na svého majitele, kdy si ji přijde opět vyzvednou, ale nedočkala se!

Alex našel Genesis na hromadě všemožného haraburdí, s pevně omotaným kabelem kolem její nohy. „Kdyby tam byla o den déle, její krevní oběh by se zastavil a o svou nohu by přišla,“ řekl Alex.

Po chvíli se mu podařilo získat si Genesisinu důvěru a odstranit její sevření. Bylo jasně vidět, že její život byl krutý ještě předtím, než ji její původní majitel opustil tímto strašlivým způsobem. „Bylo zjevné, že měla štěňata a pravděpodobně svému majiteli vydělávala hodně peněz a takto vypadalo jeho poděkování,“ zveřejnil příspěvek zvířecí útulek, kam se Genesis po své záchraně dostala.

Díky jeho pracovníkům a především Alexovi může nyní Genesis žít normální život, který si zaslouží každý živý tvor. Je sice trochu plachá, ale navzdory předchozímu hrozivému zacházení, kterým si prošla, neztratila svou vůli k životu ani lásku k lidem.

Podívejte se na níže uvedeném videu, jak je Genesis po své záchraně šťastná:

Jak se vám dnešní příběh se šťastným koncem líbil? Sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com