Muž jel stovky kilometrů daleko, aby si vyzvedl z útulku opuštěnou fenku. Když se otočil na zadní sedadla, přepadl ho šok!

Když bylo fence Coralině kolem 10 let, stala se zřejmě pro svou majitelkou břemenem, kterého se rozhodla zbavit jako pytle odpadků. Žena vystrčila domácího mazlíčka z auta uprostřed silnice a nechala Coralinu čelit samotnou životu na ulici. Nejen, že byla už celkem stará, byla také těhotná. Jak bezcitní lidé dokáží být!

Nakonec sice přišla záchrana v podobě umístění do útulku, ale v takovém stavu a věku ji mohla čekat pouze jistá smrt. Když se ale o jejím příběhu dozvěděl 69letý Art, rozhodl se jednat. Celý svůj život je obrovským milovníkem zvířat a pomohl již zachránit několik opuštěných psů.


Vše začalo, když mu jako dítěti zemřel pes v náruči. „Když jsem byl malý kluk, zemřel mi pes v náruči poté, co ho srazilo auto. Tehdy to vše začalo,“ vzpomíná Art. Útulek, kde byla Coralina umístěna, byl stovky kilometrů daleko, ale taková maličkost jej nemohla zastavit. Skočil do auta a vydal se na cestu za Coralinou. Jakmile ji měl u sebe, připravil jí na zadních sedadlech pohodlí a otočil vozidlo zpět na cestu domů. To ale nevěděl, že jeho dobrodružství teprve začalo.

Jakmile míjeli státní hranici Floridy, Art se ohlédl za sedačku a při pohledu na fenku si uvědomil, že se právě chystá rodit. O pár minut později přišlo na svět první štěně. „Byl jsem trochu v šoku. Byl jsem nadšený, ale zároveň jsem se bál,“ říká Art. Přestože nejsou zadní sedadla auta vhodným místem k početí štěňat, Art udělal, co mohl. „Měl jsem u sebe nůž, abych mohl odříznout pupeční šňůry,“ vypráví Art. Nakonec Coralina porodila šest zdravých roztomilých štěňátek a Art našel nové milující domovy pro všechny z nich, včetně Coraliny. Nezachránil tedy pouze jeden život, ale hned sedm!

Co říkáte na dnešní kouzelný příběh plný soucitu a velkého srdce. Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com