Otec projevil soucit a odpuštění rozrušenému řidiči, který nešťastnou náhodou srazil jeho dceru. Obejmul ho a pozval domů na večeři

Srážka člověka s autem musí být traumatizující nejen pro oběť, ale také pro řidiče. Tento muž z Brazílie prožil jednu z nejhorších situací ve svém dosavadním životě, když mu pod kola auta skočilo 10leté dítě, které se zrovna hnalo za míčem. I když hned dupnul na brzdu, neexistovala šance, aby vozidlo zastavil včas.

Dítě leželo nehybně na zemi

Když řidič bezmocně stojí a sleduje, jak drobné tělo odnášejí do sanitky, zhroutí se v slzách. Právě zažil nejhorší obavu každého řidiče. Jak tam stojí a hroutí se, útěcha přichází od velmi nepravděpodobné osoby.

Otec měl nepochybně o své dítě velký strach, ale také věnoval svůj čas řidiči, aby jej utěšil. Na videu je zřejmé, jak otec bere zničeného řidiče do náruče, drží ho za obličej a říká mu, že všechno bude v pořádku. Otcův soucit a odpuštění bylo zachyceno na video, které získalo rekordní počet zhlédnutí i sdílení.

Pozval řidiče domů

Dítě bylo hospitalizována týden v nemocnici, ale očekává se, že se plně zotaví ze zranění, která utrpělo při nehodě. Otec dokonce pozval rozrušeného řidiče k sobě domů, aby ukázal, že mezi nimi není nic nevyřešeného.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: inspiremore.com