Muž měl každé ráno před vchodovými dveřmi tucty novin. Když už mu došla trpělivost, nainstaloval kameru, která zachytila nečekaného viníka!

Každé ráno se u Jamesových vchodových dveřích objevovaly noviny. Což by nebylo až tak divné, kdyby byly pouze jedny. Neustále, každý den ta samá situace, desítky novin ležely před jeho domem. Na co by potřeboval tolik denního tisku? Začal snad jeho doručovatel novin pít, nebo o co tady jde? A aby toho nebylo málo, zanedlouho se s novinami začaly objevovat i jiné předměty.

Jednoho krásného rána se James probudil a u vchodu se válelo několik telefonních seznamů! To bylo poslední sousto a muž se rozhodl, že viníka, který má takové legrácky na svědomí, musí dopadnout. Ale jak? Nechtělo se mu zůstávat každou noc vzhůru, aby zachytil něco podezřelého. Na svůj dvorek tedy nainstaloval kameru se snímáním pohybu a nočním viděním. A povedlo se!

Žádný opilý doručovatel, žádné zlobivé děti, ale skupina lišek! Nejenže už tak byla celá situace velmi podivná, ale o to víc, když se ukázalo, že jde o tato zvířata, která nejsou známá tím, že by se ráda přibližovala k lidem. Lišky jsou velmi plaché a lidem se vyhýbají, jakmile dostanou příležitost. Pokud by neexistovalo video, nikdo by tomu neuvěřil.

Není to něco, co se zrovna děje každý den, a to i pro ty, kteří žijí na venkově. Ale situace se i nadále opakovala a James zjistil, že není jediným ze sousedství, koho lišky pravidelně v noci navštěvují.

Možná se u lišek projevila jejich přátelská, zřejmě psí, stránka, pokud ji tedy skutečně mají. Jediným problémem bylo, že to vše znamenalo, že kradou noviny a telefonní seznamy od jiných lidí a dodávají je tam, kam nepatří. Což je trochu problém.

Jak byste situaci řešili vy, když už byste záhadu odhalili? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org