Otec zjistil, že jeho syn ve škole šikanuje ostatní děti. To bylo něco, co nemohl tolerovat a rozhodl se pro netradiční formu trestu!

Šikana – jedna z nejhorších věcí, která se vyskytuje nejen na školách, ale i mezi dospělými. Spousta lidí se domnívá, že malí tyrani vyrostou a v dospělosti budou zpytovat svědomí, ale pokud není dítě potrestáno za své špatné chování včas, může mu vydržet i v pozdějších letech. Bryan nedávno zjistil, že jeho vlastní syn šikanuje ve škole jiné děti. Takové chování u svého dítěte nechce nikdo objevit, ale když už se tak stane, je třeba s tím něco udělat.

Bryan se rozhodl, že jeho desetiletý syn musí zaplatit daň za to, co dělá ostatním dětem ve škole a donutil ho běžet do školy v dešti vedle svého auta.

Dítě mělo zákaz jezdit školním autobusem po celé tři dny za to, jak hrubě se choval k ostatním školákům a podle tatínkových slov: „Tři dny má zákaz jezdit autobusem za to, že je to malý tyran, což nemohu tolerovat ani vystát. Proto bude celý týden do školy běhat, je to asi 9,5 km. “

Bryan si uvědomoval, že za zveřejnění trestu pro jeho syna by mohl být na internetu terčem kritiky, ale jak sám uvádí: „Je to zdravý způsob, jak dítě potrestat, protože se jedná o cvičení, které už mnoho dětí nedělá a sedí pouze u Xboxu.” Není to tak, že by Bryan svého syna vyhodil ven a nechal ho jít dlouhou cestu do školy samotného. Dohlížel na něj, zdali dodrží svůj trest a zároveň byl po ruce pro případ, kdyby jeho syn potřeboval pomoc.

Co říkáte na tuto formu trestu? Souhlasíte s ním? Dejte nám vědět vaše názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com