Muž se musel se svou rodinou a nejlepším psím kamarádem rozloučit na dlouhých devět měsíců. Pejskův hluboký stesk ale nahradila radost z nečekaného dárku!

JD slouží v armádě a nejen pro jeho rodinu, ale také pro jeho domácího mazlíčka Brindla je velice těžké, když je na několik měsíců v zámoří. Jako například teď – JD byl pryč celých devět měsíců. Příběh těchto dvou přátel začal před několika lety, kdy se JD vydal do útulku, aby si osvojil opuštěné zvíře, jenž touží po milujícím domově a rodině. V ten den poznal Brindla!

Nicméně, když přišel čas JDho odjezdu, pro oba to bylo velmi těžké. Brindle nic nechápal, viděl pouze jediné, a sice, že jeho nejoblíbenější člověk právě odjíždí pryč a neví, kdy se vrátí. A nebyl to jen Brindle, kdo cítil bolest. Xanderovi, dalšímu rodinnému psovi, se také stýskalo, ale ten je spíše maminčiným hochem, takže ho JDho nepřítomnost tolik nezraňovala jako Brindla.

Brindle měl dny, kdy jen seděl, díval se z okna ven a plakal. Stále čekal a čekal, kdy se JD vrátí domů, žádal alespoň malé znamení. A to také přišlo! JD poslal svému příteli zvláštní dárek určený jen pro něj – obnošenou košili, která na sobě ještě držela jeho vůni!

Brindle okamžitě poznal, komu patří. O tom nebylo pochyb. Přesto, že JD nemohl být u Brindla osobně, jeho košile zjevně učinila Brindlovi pocit, že JD je stále někde kolem. Nakonec v ní spal po zbytek dne. Nakonec se JDho manželka Rachel rozhodla, že košili na Brindla oblékne, aby ji nemusel s sebou všude tahat, jak se později naučil.

Použitá košile tak usnadní Brindlovi dobu čekání, než se jeho nejlepší kamarád vrátí zpět domů. A nejen jemu, i Rachel si ji musel na pár chvil půjčit. Díky promyšlenému kroku od JDho se nyní Brindle cítí o trochu lépe.

Podívejte se na dojemné video, kdy Brindlovi přišel dárek v podobě košile:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: blog.theanimalrescuesite.greatergood.com