Pouliční pejsek byl přiveden kvůli svému stavu na veterinární stanici k utracení. Veterinář se na něj podíval a rozhodl se zcela jinak, že tento pejsek má ještě šanci. Jak to s pejskem dopadlo?

Emu, pouliční pes, žijící drsný život v ulicích města, byl jednoho dne přiveden na veterinární stanici k utracení. Když si jej lékař vzal k sobě, rozhodl se jinak – odvezl jej k adopci! V tu chvíli se pro Emuho vše změnilo – našel si pěstounskou rodinu a byl převezen na kliniku, kde zahájil proces zotavování.

Nejdříve byl velmi nervózní, ale když si uvědomil, že je na místě, kde se mu každý chystá pomoci, vymanil se ze své skořápky a navzdory kruté minulosti se začala projevovat jeho přátelská a sladká povaha.

Jediné, po čem toužil, byla milující rodina, s kterou by mohl strávit zbytek svého života. Přesto, že se už jednalo o staršího psa, nová pěstounská rodina se ho nechtěla vzdát. Celý den s ním seděla, aby se cítil v bezpečí a milovaný.

V domově s novou rodinou dostal Emu také nové jméno – Nutzie! Během dvou měsíců se Nutzie spřátelil s novým sourozencem, Saharou. Byli naprosto neoddělitelnou dvojkou a Nutzie tak konečně žil život, po kterém na ulici tolik toužil.

Každý pes si zaslouží druhou šanci a neobvyklé rozhodnutí veterináře dopřálo tomuto původně špinavému pouličnímu psovi milující rodinu a nejlepšího psího kamaráda, s kterým může prožívat úžasné chvilky.

Celý proces můžete vidět na níže uvedeném videu:

I svět zvířat potřebuje příběhy se šťastným koncem. Jak se vám dnešní příběh o nalezeném štěstí líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.co