Muž strávil na motorce dlouhých 24 let, aby našel svého uneseného syna

Krásný příběh se smutným začátkem, ale o to šťastnějším koncem. Důkaz toho, že rodičovská láska nezná mezí a nikdy se nevzdává. Tento muž prožil jednu z největších hrůz, jakou rodič může v životě zažít. Láska k jeho synovi ho ale dovedla ke šťastnému konci.

Únosy dětí na denním pořádku

Únosy dětí za účelem prodeje jsou bohužel v Číně na denním pořádku. Problém se prohloubil především kvůli omezením, která trvala do roku 2015, jež umožňovala většině městských párů vychovávat pouze jedno dítě. V roce 1997 byl 2letý chlapec otce Gua Gangtanga unesen, zatímco si hrál poblíž svého domu. Podle policie se tak stalo z důvodu prodeje neplodnému páru ve střední Číně.

Otec se vydal na misi

Zlomený otec Guo se ale rozhodl nevzdat. Když k únosu došlo, bylo mu 27 let. Vydal se na misi, aby svého chlapce opět našel. Pátrání byl ochoten věnovat celý svůj život. A tak se téměř stalo. Nasedl na motorku a vydal se na neúnavnou cestu, jež trvala dlouhých 24 let. Spal pod mostem, prosil o peníze a hnal se za indiciemi, které by jej dovedly k jeho synovi, jehož podobiznu měl připevněnou na zadním kole. V průběhu let se Guo dokonce stal obhájcem dalších rodičů, kteří pohřešovali své děti.

Nyní, po 24 letech, byl Guovův dlouho ztracený syn konečně nalezen. A je to shledání, které si nechcete nechat ujít.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Littlethings.com